ATI Radeon HD 4800 sistemde Windows 10'a geçmek

Burhan TEPE

Hectopat
AMD Phenom II X 6 1055T 2.8 GHZ 6 çekirdekli bir işlemcim ve ATI Radeon HD 4800 ekran kartım var. 12 GB RAM ile birlikte şu an Windows 7 kullanıyorum. (Aslında geçmek istememin amacı faceitte anti cheat kurmamam. Bilen varsa yardımcı olabilir mi? )

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a elbet kurarsın fakat eğer HDD kullanıyorsan Windows 10 sana göre tam bir eziyet, Windows 7'de 1 DK da açılan PC Windows 10 da 2-3 DK sürer Ram miktarında güzel ben 4 GB Ram'lı PC de Windows 10 kullanıyorum gayet seri ve hızlı [emoji846][emoji4]

Bende HD4890 ve AMD Phenom II x3 720 var, Windows 10'da HD4000 serisi kartların driverı yok, hangi driverı denediysem tanımadı, Windows 7 en az +30 FPS fazla veriyor ve youtube twitch vb. yerlerden izlediğim bazı 1080p videoları Windows 10'da açmıyor, birde faceit kullanıcam demişsin faceit clienti cs de fazladan fps yiyor bu sistemler yetersiz kalıyor artık, oyun için eski sistemlere göre en iyisi Windows 7.
Bu arada yetersiz dediğim sadece driver ve directx desteği kaynaklı yoksa ekran kartlarının eskidiğinden değil en azından benimkinin gücünü biliyorum. Planlı eskitme heryerde :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı