Windows 10 ATI Radeon HD 4300/4500 Görmüyor

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Windows 10'u Windows 7'nin yanına kurdum, kurulum bitti ve ekranım 1024x768 olarak görünüyor ancak normalde 1366x768 olmalıydı. Bu sorunun çözümünü biliyorum, bir tane dosya var onu Aygıt Yöneticisinden ekran kartını seçip sürücü yükle yerinden yüklüyoruz. Eskiden bu şekilde yüklediğimde olmuştu ancak şuanda bu şekilde yüklediğimde o yükleme esnasında şu hatayı alıyorum.

Ekran Görüntüsü (1).png

Evet gördüğünüz gibi ayrıca Aygıt Yöneticisinde Görüntü Bağdaştırıcılarında Microsoft Temel Görüntü Bağdaştırıcısı yazıyor yani ekran kartını görmüyor, görmesi için gerekli olan driverı PC'den kurmak gerekiyor ve onu yüklemeye çalışırken bu hatayı veriyor. O driverın ismi 13-1-legacy_vista_win7_win8_64_dd_ccc

DÜZENLEME: Aşağıda indirilen dosyaya bakmayın o başka bir şey onu uyumluluk modunda açıpta kurmayı deneyeceğim birde.

Evet konu paylaşılmadan sorun kendi kendine çözüldü, ekran kartını sonradan okudu ben bir şey yapmadım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı