ATI Mobility Radeon Windows 10 HD 545v Sorunu

melihkuru

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı Orjinal Windows 10 Home a yükselttim. Ama açılışta siyah ekran sorunu ile karşılaşıyorum. Muhtemelen ekran kartımdan kaynaklandığını düşünüyorum. Pc de aynı zamanda onboard olarak Intel HD Graphics te bulunmakta. Wifi sorunumda vardı onu sizin forumlarınızdan çözdüm. Acaba bana bir çözüm sunma imkanınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Size bu son mesajı yazdıktan hemen sonra anlam veremediğim bir şekilde siyah ekran sorunu ortadan kalktı ve bir daha hiç yapmadı. Söylemiş olduğunuz işlemleri gerçekleştirmedim ama sorunsuz şuan. Tek sorunum ATI ekran kartı. ATI mobility radeon HD 545v model karta windows 10 sürücüsünü bulamıyorum. On board Intel kart ile kullanmaktayım. Buna bir çözümünüz olabilir mi acaba?

Bu arada makine kendini ATI ekran kartında açmak istediği için siyah ekran sorunu ile karşılaştım herhalde. Ekran kartları arasında geçiş yapıp Intel e aldığımda hiçbir sorun yapmıyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı