ATI redeon HD 4650 series ekran kartı nasıldır?

metmellow

Decapat
Arkadaşlar sistemim yazıyor. Ben bugün NVIDIA GeForce 6200TC (ismi hızlı kendisi yavaş) ekran kartımı verip üstüne sistemim için DDR2 RAM takasladım. E malum ekran kartsız kalınca bir internet kafeye girip sordum şükür sonunda buldum birtane. 1 GB var veriyim mi dedi yer miyiz hemen. Baktim markaya modele benim eski kart ASUS Gaming seriesteki EAH2600PRO'ya benziyordu. İçime sindi ne kadar dedim 100 dedi 50 var dedim zarzor aldım. Eve geldim bir de baktım slot uyuyor ama sabit durmuyor. Bir şekil ayarladım. Uzun lafın kısası.

Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz.
4 GB RAM (3.5 GB kullanılabilir diyor onu anlamadım)
ATI redeon HD 4650 series ekran kartı.
Windows 7 Professional 32 Bit.

Bu sistem neler yapar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube'da aratirsan daha fazla bulabilirsin. Tabi islemci hakkinda bir fikrim yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

MOBA oynar (LoL - Dota2), eski RTS 'leri oynar, CS:GO falan oynar, eski bir çok oyunu oynar. Yeni nesil FPS'lerin hiçbirini oynatmaz, video seyrettirir, webde dolaşmana izin veriri ofis işlerini görür.

Ben de olsa o sistem linux kurardım o ayrı.

Youtube'da aratirsan daha fazla bulabilirsin. Tabi islemci hakkinda bir fikrim yok.
MOBA oynar (LoL - Dota2), eski RTS 'leri oynar, CS:GO falan oynar, eski bir çok oyunu oynar. Yeni nesil FPS'lerin hiçbirini oynatmaz, video seyrettirir, webde dolaşmana izin veriri ofis işlerini görür.

Ben de olsa o sistem linux kurardım o ayrı.
Darboğaz sorunu yapar mı? NVIDIA varken oyun haricinde pek takılmıyordu. Ama şimdi baya donma yapmaya başladı. İşlemci ram e yetişemiyordur diye 1 ini söktüm 3gb ile deniyorum ama pek fark etmedi. E4600 biraz eski ama güçsüz bir işlemci değil fikrimce. Ne düşünüyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı