ATİ X550 Windows 7'de driver yükleme sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

cafer

Hectopat
Makaleler
1
Yer
mersin
Daha fazla  
Meslek
asosyal
Merhaba arkadaşlar, hurda bir arçelik bilgisayarım var. Ekran kartı ati x550 x700. Daha önceden Windows XP kullanıyordum ve sürücü konusunda hiç bir problemim yoktu. Ekran kartım eski olmasına rağmen yinede Windows 7 için sürücüsü ve Catalyst Control Center desteği varmış (yeni öğrendim). Öğrenmemin beraberinde hemen Windows 7'ye geçtim driverları kurdum ama yinede GTA San Andreas da oyun kasılıyor. Oyun için RAM'im de ekran kartım da yeterli olmasına rağmen sürekli oyunda takılmalar oluyor. Bu diğer oyunlar için de geçerli. Ekran kartı sürücüsünü yüklemezden öncede ekran kartını Genel PnP Monitör (1280x1024@75Hz) olarak görüyordu. Yükledikten sonrada böyle görüyor silip tekrar yüklemeyi denedim yine olmuyor ne yapmam gerek lütfen yardım edin.

Windows 8.1 önermeyin lütfen ekran kartımın Windows 8 desteği yok.

Sistem görüntüleri:

Speccy.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim sistemim gani gani yetmesine rağmen bende bile ara ara kasıyor, oyun sorunlu sanırım.

Benim sistemim gani gani yetmesine rağmen bende bile ara ara kasıyor, oyun sorunlu sanırım.
Sadece GTA San Andreas olsa sıkıntı yok, ama diğer bütün oyunlarda da böyle oluyor.

Half-life, Half-life 2, CS 1.6, CS Source, Delta Force BHD.

Bu saydığım oyunları Windows XP de yıllarca en ufak bir kasılma dahi olmadan oynadım.

Sorunuma bir çözüm bulamadığıma göre duruma bi el atarsan çok sevinirim @Recep Baltaş abi.

Vay be ilk defa @Recep Baltaş'ın bir soruya cevap vermediğini gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın oyunları kaldırmayacak ve artık sürücü güncellemesi çıkmayacak kadar eski. Ekran kartını değiştirmek zorundasın. Açık ve net. 8 senelik bir kart.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı