Çözüldü atikmdag.sys Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ibomete

Kilopat
Yer
Turkey
Daha fazla  
Arkadaşlar internetten VK sitelerinden yüklenmiş olan filmleri izlerken bilgisayar birden mavi ekrana geçiyor ve bu hatayı veriyor. Bilgisayarınız yeniden başlatılacaktır diyor. Çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi? (windows 8.1 kullanıyorum)

Çözüm
Şimdi arkadaşlar, sorunumuzu Süper ötesi moderötürümüz Murat5038 üstün zekasıyla çözdü :D Hemen anlatıyorum : Öncelikle DDU ile kalıntıları kaldırdık, sonra denetim masasından AMD ile ilgili programları kaldırdık. İşlem bitince zararlı taraması yapıp, zararlıları sildik. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra 14.6 sürümlü beta sürücüsünü custom, yani özel seçeneği ile şu şıkları kaldırarak kurduk:
ACP application ve AMD Accelerated video ... olanı kaldırıp devam edip kurduk. İşlem bitti ve düzgün şekilde kuruldu.
Bu arada arkadaşlar Süper Moderatörümüz Murat5038'e teşekkürlerimi sunarım. :)
Beyler aynen ya aynı sıkıntı bendede var. Çözümü bulursanız banada söyleyin, ekran kartında bir sıkıntı oldugunu düşünmüyorum. O kadar oyun oynuyorum gitmiyor. Facede dolaşırken genelde bir videoya tıklayınca çat gidiyor @tetik_67 @ibomete

Son düzenleyen: Moderatör:
@Murat5038 Murat bey dediğinizi tam anlamadım, biraz açabilir misiniz ? Nerede bu video dönüştürme ve sdk işaretleri :) Yardımınız için teşekkürler yinede.

Ben usulca kafama sıkıp gideyim bence :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını kurarken Özel(Custom) seçip oradan bulabilirsin.
Öncelikle yardımınız için teşekkürler Murat bey, kurarken özel olarak kurmaya çalışınca video dönüştürücü ve sdk diye bir şey çıktığını görmedim. Bir daha sileyim de şu sürücüyü yeniden yükleyeyim ss'de alır atarım.

Murat bey, yeniden kaldırdım sürücüyü ve 14.6 betayı yeniden açtım. Bu sefer analiz et kısmında kalıyor. Resmini yolluyorum
Adsız.jpg

Kapanmıyor da lanetli şey. Böyle kaldı. Görev yöneticisinden zorla kapatayım mı ?

14.4'ü mü indirip denesem ? Hadi arkadaslar yardım edin :D Çok çaresiz hissettim kendimi.

DDU ile kaldırdım zaten, şuan aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarında Microsoft temel görüntü bağdaştırıcısı gözüküyor.

Şu an kaldırılık yani :D Ortada birşey yok, ya sanki bana daha öncede böyle bir şey olmuştu. Ekran kartının orjinal kurulum cd'si var, ama onun sürümü eski önce onu kuruyum üstüne beta'yı kurmayı deneyim mi?

Sanki daha önce öyle olmuştu çözmüştüm gibi hatırlıyorum.

Murat bey facen varsa verir misin ya, serice halletmek istiyorum. Burda cok vakit kaybettim cevabı bekle filan. Çözümü atarız burayada sonra ?

Murat bey cd yi kurdum sağ tıkta amd ccc var ama açılmıyor ayrı mesele :D Şimdi bunun üstüne 14.6 kurdum analiz ette kalmadı bu sefer dediğiniz yere geldi hangi kutuları işaretleyim. ?
Adsız.jpg

Şimdi arkadaşlar, sorunumuzu Süper ötesi moderötürümüz Murat5038 üstün zekasıyla çözdü :D Hemen anlatıyorum : Öncelikle DDU ile kalıntıları kaldırdık, sonra denetim masasından AMD ile ilgili programları kaldırdık. İşlem bitince zararlı taraması yapıp, zararlıları sildik. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra 14.6 sürümlü beta sürücüsünü custom, yani özel seçeneği ile şu şıkları kaldırarak kurduk:
ACP application ve AMD Accelerated video ... olanı kaldırıp devam edip kurduk. İşlem bitti ve düzgün şekilde kuruldu.
Bu arada arkadaşlar Süper Moderatörümüz Murat5038'e teşekkürlerimi sunarım. :)

Çözüm
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı