Atış için hangi bıçak türünü önerirsiniz ?

İlk attığımı daha güzel 2. mi ? Bana göre 1 :) @TeknoFix ya birde şey soracaktım 100-150TL arası bir ok nasıl olur :) Bir fotoğraf atabilir misin ? Biliyorum çok yük oldum ama.

Eminim ki sen bir öğrencisin,:)benim bildiğim öğrenciler bıçak yerine Kitap veya benzeri öneri isterler ama sen tutturmuş bide ok istiyorsun, hayırdır Far Cry 4 çok mu güzeldi ? :D

Evet lise 1 :) Yok ben Far Cry 4 oynamadım daha nasip olmadı :) İnsanların hayalleri vardır benimde bunlar işte :D

Kimsenin zevkine karışacak gibi bir lüksüm kesinlikle yok.
Bence bıçak/ok yerine kalemine/kitabına sarıl. Emin ol bu tarz şeylerin verdiği zevk geçici, ama kitap, kalem insan oğlunun geleceği... Tabi yinede zevk senin sen bilirsin.:)

Benimde mesela şimdi nasıl bilgisayar oynuyoruz boş zamanda veya eğlenmek için bende o yönden yapmak istiyorum. Zaten bence bir insanın hayatından kalem/kitap çıkmamalı :)

Sizce 135 TL vermeye değer mi ?

Dosya Ekleri

• 18112014095926.jpeg
    18112014095926.jpeg
    47,1 KB · Görüntüleme: 302
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı