Atlantis Net'te yaşanan hız problemi modemden mi kaynaklıdır?

Sihirbazı nasıl atlıycam kurulmadan arayüz geliyor mu? Aylar geçti en sonki başarısız denememden sonra o yüzden tam hatırlamıyorum aşamaları KB. Yarın deneyeceğim extra DSL'e geçebilmeyi.

Sihirbazı nasıl atlıycam kurulmadan arayüz geliyor mu? Aylar geçti en sonki başarısız denememden sonra o yüzden tam hatırlamıyorum aşamaları KB. Yarın deneyeceğim extra DSL'e geçebilmeyi.
1712188014605.png

Burada web arayüzüne gidin'e tıklayacaksın

Eki Görüntüle 2158496
Burada web arayüzüne Gidin'e tıklayacaksın.

Bu Huawei modemin arayüzüne giremiyorum şifreyi öğrenmem lazım ama kullanıcı adı admin olan şifre neydi 1234 denedim olmadı Atlantis denedim olmadı sen neyle girdin?

edit: vlanı arayıp istedim sms le göndericeklermiş

Hallettim çok teşekkür ederim, sen olmasan hala çokokrem modemi kullanıcaktım, extra DSL'e geçebildim aslında yapması da çok kolaymış, internette o kadar araştırma yaptım hiç görmedim bu aşamaları ve forumda denk gelmem çok iyi oldu. Sağ ol tekrardan. CS oynarken hep aklıma geleceksin spofdıgjodıfgrthfjdth

Son düzenleme:
Bu Huawei modemin arayüzüne giremiyorum şifreyi öğrenmem lazım ama kullanıcı adı admin olan şifre neydi 1234 denedim olmadı Atlantis denedim olmadı sen neyle girdin?

edit: vlanı arayıp istedim sms le göndericeklermiş

Hallettim çok teşekkür ederim, sen olmasan hala çokokrem modemi kullanıcaktım, extra DSL'e geçebildim aslında yapması da çok kolaymış, internette o kadar araştırma yaptım hiç görmedim bu aşamaları ve forumda denk gelmem çok iyi oldu. Sağ ol tekrardan. CS oynarken hep aklıma geleceksin spofdıgjodıfgrthfjdth
😄😄eyvallah ne demek, kablolu bağlantı yaptıysan hızın nedir test yaptın mı?

😄😄Eyvallah ne demek, kablolu bağlantı yaptıysan hızın nedir test yaptın mı?

Benim paketim 100d / 100u ve PC de Wi-Fi'de 94'e 92 aldım, Ethernet ile 92'ye 93 aldım arada fark yok o yüzden Wi-Fi'de kullanmaya devam edeceğim he bir de test yaparken galiba modemle PC arasındaki gecikmeyi gösterdiğini düşündüğüm bir değer vardı o Wi-Fi'de 3 iken Ethernet'te 2 oldu bence Wi-Fi kullanmak mantıklı kabloya gerek yok. ( Önceki modemde bu gecikme wifi de 7 8 oluyordu oyunda da ping aşırı uçup duruyodu )

Yeni konular

Geri
Yukarı