Atlas OS vs Zorin OS vs Windows 10

Ceix

Hectopat
Hangisi oyun performansı için iyi. İnternette okuduğuma göre atlas OS ve Zorin OS, Windows'dan daha iyi performans veriyor ve eski bilgisayarlar için daha iyi olduğu söyleniyor.

ZorinOS deneyebilirsin. Oynadığın oyunları da Proton ile çalıştırabilirsin.

Atlas'ın oyun performansı iyiydi ama LoL'deki yeniden bağlan hatası yüzünden değiştirmek zorunda kaldım. Amacın oyun oynamaksa ve Linux dünyasına hiç adım atmamışsan Zorin önermem Windows'ta kal.

Peki dosyaları kaybetmeden Atlas veya Zorin nasıl kurabilirim PC de toplam 50 GB oyun var yüklemeye üşenirim. 😀

Peki dosyaları kaybetmeden Atlas veya Zorin nasıl kurabilirim PC de toplam 50 GB oyun var yüklemeye üşenirim. 😀
Bi partion açıp oraya verilerini atarsınız. Normal Windows'un bölümüne de ZorinOS kurarsınız.

Belgeleri d diskine kes yapıştır, yüklü oyunlarını da d diskine yedeğini al bitti gitti. Aklında bulunsun bir dahaki formatında her şeyini d'ye kur bir tek işletim sistemi c'de kalsın ben öyle yapıyorum kafam rahat format çakıyorum.

Geri
Yukarı