AtlasOS kullanmaktan CS:GO VAC yasağı verir mi?

Yer
Adana
Daha fazla  
AtlasOS yüklemek istiyorum ama nedense Backdoors falan var dediler, güvenemiyorum ama darboğaz yaşayarak oyun oynuyorum, işlemcimin kullanımını azaltmak için AtlasOS yüklemek istiyorum. Modifiyeli Windows kullanmaktan VAC ban yenir mi?

Dün kurdum sorunsuz ve çok güzeldi fakat PC'ye reset attım ve sistem kilitlendi açılmadı 2-3 kere. Ardından otomatik onarım açıldı 2-3 resetten sonra otomatik onarımı yaptıktan sonra atlas OS ile ilgili şeyleri ve benim kurduğum bazı programları sildi. Tekrar atlası kurdum reset attım yine aynı sonuç oldu. Ya laptop kaynaklıydı ya da atlas OS kaynaklıydı çözemedim geri normal Windows 10'a dönüş yaptım aklında bulunsun.

Dün kurdum sorunsuz ve çok güzeldi fakat PC'ye reset attım ve sistem kilitlendi açılmadı 2-3 kere. Ardından otomatik onarım açıldı 2-3 resetten sonra otomatik onarımı yaptıktan sonra atlas OS ile ilgili şeyleri ve benim kurduğum bazı programları sildi. Tekrar atlası kurdum reset attım yine aynı sonuç oldu. Ya laptop kaynaklıydı ya da atlas OS kaynaklıydı çözemedim geri normal Windows 10'a dönüş yaptım aklında bulunsun.
Ben bir ara kurmuştum sıkıntı olmadı, ama Windows etkinleştir hatası aldığım için geri Windows 10'a geçtim. Birde güvenemedim, içinde virüs vardır diye.

Geri
Yukarı