CS:GO haksız VAC yasağı verir mi?

Damnman

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar selam. Daha demin oyunda yeni maç attım ve maçta bayağı şaşırtıcı oynadım. Elim soğuktu aim bile titriyordu aslında. Oyunda bayağı prefire attım (aktif ses kasıyorum tabii ki de ).oyun içinde aim titremesi, prefirelar, refleksif vuruşlar bana ban yedirtir mi? Karşıda Türkler vardı bayağı sövüp raporladılar onlar yüzünden hesabıma bir şey olsun hiç istemiyorum. Elim soğuktu duvarlara bakarken falan titriyordu acayip şekilde. Direkt VAC ban mı yeniliyor yoksa Overwatch ban mı? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar selam. Daha demin oyunda yeni maç attım ve maçta bayağı şaşırtıcı oynadım. Elim soğuktu aim bile titriyordu aslında. Oyunda bayağı prefire attım (aktif ses kasıyorum tabii ki de ).oyun içinde aim titremesi, prefirelar, refleksif vuruşlar bana ban yedirtir mi? Karşıda Türkler vardı bayağı sövüp raporladılar onlar yüzünden hesabıma bir şey olsun hiç istemiyorum. Elim soğuktu duvarlara bakarken falan titriyordu acayip şekilde. Direkt VAC ban mı yeniliyor yoksa Overwatch ban mı? Şimdiden teşekkürler.
Haksız ban yeme olayı baya düşük bir olasılık çünkü biri sizi repledikten sonra önce steam sizin yerel dosyalarınızı arar, eğer bir sıkıntı çıkmazsa overwatch a bile düşmezsiniz. Ha diyelim ki düştünüz, tek kişinin kararına bağlı değil aynı kişinin oyun geçmişise birden fazla kişi bakıyor. Yani haksız ban yemeniz için herkesin hemfikir olması lazım ki zaten öyle bir durumda o ban haksız ban olmaz.

VAC yasaklaması direkt olarak hile kullanımından verilir. Overwatch ise belirli müfettiş oyuncuların kararına dayanan bir yasaklama türüdür. Overwatch'a da kolay kolay düşülmez. Yani hile yazılımı kullanmadıkça haksız yere yasaklama alma ihtimaliniz pek yok.

Ben haksız VAC ban yediğimi sanmıştım, daha sonra öğrendim ki hesabımı arkadaşıma vermiştim o hile açmış. Böyle vicdansız arkadaşlarınız olmasın durduk yere ban yemezsiniz.

Geri
Yukarı