AtlasOS nasıldır?

MUSTAFA0780

Hectopat
Daha fazla  

Bunu şimdi okudum ama bir de sizin fikirlerinizi merak ettim, kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Bunu şimdi okudum ama bir de sizin fikirlerinizi merak ettim, kullanan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

Ghost Spectre kullanın en güvenlisi bence Ghost Spectre bende bunu kullanıyorum.

Bence atlas Os kullanmayın. Ben kullanıyordum driver sorunları vs. çıkmıştı windows 10 a döndüm en sağlıklısı windows 10.

Merak edip vmware'ye kurdum. Hoş gözüküyor. İşlem sayısı ve ram kullanımı bayağı az. Microsoft store ve xbox da destekliyor sanırsam. Bir şans verilebilir. Ama siz ne olur ne olmaz tüm driverlerinizin setup dosyalarını bilgisayarınızda tutun. Normal windows'tan daha iyi olduğu kesin ama.

1.png

2.png

Sistemi dual boot olarak kurdum. ISLC kullanarak Latencymon ile test yaptım. Ortalama fare gecikmesi 0.9 çıkıyor. İşlemci gecikmesi de 2.1 çıkıyor. Sistem kullanımları bu şekilde. Sadece AMD driverleri ve latencymon kurulu sistemde. Fastboot kapalıyken bios ekranını saymazsak 3 saniye de açılıyor. İleride sisteme format atarsam ben bir şans vereceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı