ATM paraya el koydu

dediklerini yap muhtemelen tüm süreçleri içe takarsak 15 veya daha az günde iade ederler (kartına)
Diğer insanlar direkt paraya el koyan banka ile halletmiş sanırım benim yapacağım süreç çok uğraştırıcı. Yok mudur başka yöntemi?
Hocam konuyla alakasız fakat ppni beğendim, paylaşır mısınız?
Screenshot_20210329_231713.jpg
Türkiye Finans'ı arayıp durumu anlat veya herhangi bir şubeye git, birkaç iş günü içinde paranı vereceklerdir.
Defalarca aramama rağmen ısrarla beni kartımın bankasına yönlendiriyorlar. Tosla Akbank'ın olduğu için Akbank'ı arıyorum. Onlar Toslanın ayrı temsilcisi var deyip oraya aktarıyor. Tosla Harcama İtiraz Formu istiyor, sonra Akbank arıyor formu bize yollayın diyor. Form doldurmak için ATM kodu gerekiyor. Türkiye Finansı arayıp kodu soruyorum o ATM'miz PTT anlaşmalı ATM PTT'ye sorun diyor. PTT tekrar Türkiye Finansa yolluyor 250 TL için düştüğüm durum gerçekten yorucu ve gereksiz. ATM'nin incelenmesi için nereye başvuru yapmalıyım? Form veya itiraz ile uğraşmak istemiyorum. İşlemi denediğim tarih saat belli ATM'deki fazla tutar belli ATM kamerası var.

Son düzenleme:
Hepsi başından savmaya çalışıyor resmen, şaka gibi ya. Canını yediğim memleketinde işini düzgün yapan yok ki onlar da düzgün yapsınlar...

@mirsady, ATM'ye git. Ekranın bir köşesinde yazması gerekir ATM numarasının. O numarayı not et ve en yakın Türkiye Finans şubesine git.
Orada ATM'nin parayı yuttuğunu anlat.
Sana tarih, saat, kaçlık banknot vs. gibi sorular soracaklar. Hepsini doğru cevaplamaya çalış. Birkaç iş günü içinde paran verilecektir.

Arkadaşlar merhaba, bugün Tosla kartıma Türkiye finans ATM'den 245 TL para yatırmak istedim fakat ATM paraya el koydu ve kartımı iade etti. Tosla ile iletişime geçtiğimde harcama itiraz formu doldurmamı söylediler fakat süreç uzun sürecek gibi duruyor ve bu paraya ihtiyacım var. Farklı bir yoldan sorunu nasıl çözebilirim?

İtiraz formunu nereden doldurdun bende aynı durumu yaşadım itiraz formunu bulamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı