ATM paraya el koydu

mirsady

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Eskişehir
Arkadaşlar merhaba, bugün Tosla kartıma Türkiye Finans ATM'den 245 TL para yatırmak istedim fakat ATM paraya el koydu ve kartımı iade etti. Tosla ile iletişime geçtiğimde harcama itiraz formu doldurmamı söylediler fakat süreç uzun sürecek gibi duruyor ve bu paraya ihtiyacım var. Farklı bir yoldan sorunu nasıl çözebilirim?

ATM’nin bağlı olduğu bankayı aramayı dene, bir yandan o formu doldur.

Tosla'ya değil Türkiye Finans ATM'nin bağlı olduğu şubeye gideceksiniz, olayın yaşandığı tarih ve saati kesin biliyorsanız sıkıntı çıkmaz. Bizim buradaki Ziraat ATM'si de benim parayı çok kez yuttu :) Artık çalışanlar beni biliyor :D

20 Aralık'ta bende Tosla kartıma yükleme yaptım parayı yatırdım ama gelmemiş hesaba, itiraz formu doldurdum hala sonuç yok.

Geçenlerde ATM paramı yırtmıştı. Kamera kayıtlarında da gözükmüyordu ama yine de değiştirdiler parayı. Bankayı arayacaktınız hocam.

Tosla'ya değil Türkiye Finans ATM'nin bağlı olduğu şubeye gideceksiniz, olayın yaşandığı tarih ve saati kesin biliyorsanız sıkıntı çıkmaz. Bizim buradaki Ziraat ATM'si de benim parayı çok kez yuttu :) Artık çalışanlar beni biliyor :D
Türkiye Finansla iletişime geçtiğimde Tosla'yı aramamı istediler. Türkiye Finans müşterisi olmadığımdan dolayı.

ATM'nin üst köşesinde yazan ATM kodunu alın ve bankanın müşteri hizmetlerini arayıp tam tutarı, saati ve ATM numarasını söyleyin. 3-5 iş günü içerisinde iade sağlarlar.
Dediğinizi onlara da ilettim ama Toslaya başvuru yapmamı, parayı da Tosla'nın Türkiye Finans'tan talep edip bana yollanması gerektiğini söylediler.

Arkadaşlar merhaba, bugün Tosla kartıma Türkiye Finans ATM'den 245 TL para yatırmak istedim fakat ATM paraya el koydu ve kartımı iade etti. Tosla ile iletişime geçtiğimde harcama itiraz formu doldurmamı söylediler fakat süreç uzun sürecek gibi duruyor ve bu paraya ihtiyacım var. Farklı bir yoldan sorunu nasıl çözebilirim?
Hocam konuyla alakasız fakat ppni beğendim, paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı