ATM parayı yuttu

Valla ininal en temizidir şok dan yüklüyorum parayı müthiş oluyor no problem.

Açıkcası İninal kullanan insan bana çok değişik geliyor. Para yüklüyorsun komisyon, para çekiyorsun komisyon, bakiye sorguluyorsun komisyon, doğru düzgün kampanya da yok. Papara ne komisyon ne aidat. %50sini de ödüyor çoğu sosyal aboneliklerin.

Aylık 2 TL nedirki bir tane su alabiliyorsun sadece. Ayrıca hiç para kesmemesi sana şüphe vermiyor mu Tosla'nın. Adamlar hayrına mı yapıyor ben söyleyim patlayacak bir yerde.

Bununla alakası yok Papara da para kesmiyor? Yani niye para kessin benden her şeye para alıyor şimdi diyeceksin ki Papara da patlar diye BDDK'ya kayıtlı hiçbir sorun olmaz. Tabii yasa dışı işler yapmazsan. Yani niye 2 lira vereyim her ay ön ödemeli kart bu kredi kartı değil sonuçta hem aylık 2 lira al hem kampanya yapma. İninal'ın devri bitti artık.

Aylık 2 TL nedirki bir tane su alabiliyorsun sadece. Ayrıca hiç para kesmemesi sana şüphe vermiyormu Toslanın. Adamlar hayrına mı yapıyor ben söyleyim patlayacak bir yerde.
Ayrıca tosla 500 TL'ye kadar ücret kesmiyor sonrasında kesiyor, CarrefourSA ve ŞOK'dan para yüklerken de 2 TL alıyor. Akbank dışındaki ATM'lerden çekim yaparsanda komisyon alınıyor. Bir de uzun süre kullanmazsan Toslamayan Ücreti alıyor ama kaç tl hatırlamıyorum

Papara tek atar.
Papara da Akbank dışında ücret kesiyor ayrıca banka ve kredi kartı ile yüklemede de , muhtemelen yeni bir kanun çıkmış ön ödemeli kartlar ile ilgili

İş Bankası'na mail attım daha doğrusu forum doldurup attım, Tosla'ya mail attım şu an dakika yok telefonum da arayamıyorum müşteri hizmetlerini.

Bana yazı olarak "paranı almak için Kart kuruluşu ile iletişime geç" oldu
Bankaya mail atmanız bir işe yaramaz iadeden kart şirketi sorumlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı