ATM parayı yuttuktan sonra ne yapılmalı?

En hızlı sonucu telefonla bankayı arayarak alırsınız maalesef. Bende bu tarz tatsız durumlar yaşadığımda telefon araması yapmayı hiç istemiyorum çünkü telefonda konuşmayı sevmiyorum ama başka bir çare de olmuyor.

Evet bazı erkek problemleri.

Son düzenleme:
30 Mart, saat 17 ile 18 arası, 120 TL. Son olarak bankamatiğin kodunu internetten öğrenebilir miyiz?
Kod a gerek yok tam tarif etsen yeter.Örn:X yerin yanındaki X in karşısındaki Atm gibi.Dış Atm ise 15 gün u bulabilir Atm açılacak kasetler, kontrol edilecek,Siz den başka para yutturdu mu ?Bakılacak paralar Merkeze getirelecek,Sayılacak,Atm muhasebesine ve sizin verdiğiniz Gün,Saat aralığına bakılacak,Atm Muhasebesi kesilecek.Sizin verdiğiniz bilgi Atm kayıtlarındaki gibi ise iadesi yapılacak.Şube Atm'leri daha sık açıldığından bu süreç daha hızlı ilerliyor.Geçmiş olsun kolay gelsin.Buraya bu bilgileri yazma he yazacam diyorsan tam olarak yaz başkaları da nasiplensin o paradan.Anlatmak istediğim şu ben de bu tarihte saatte para kaptırdım diye başvuran olmasın. 🤣

Son düzenleme:
Kod a gerek yok tam tarif etsen yeter. Örneğin: X yerin yanındaki X in karşısındaki ATM gibi. Dış ATM ise 15 gün u bulabilir ATM açılacak kasetler, kontrol edilecek, sizden başka para yutturdu mu? Bakılacak paralar merkeze getirelecek, sayılacak, ATM muhasebesine ve sizin verdiğiniz gün, saat aralığına bakılacak, ATM muhasebesi kesilecek. Sizin verdiğiniz bilgi ATM kayıtlarındaki gibi ise iadesi yapılacak. Şube ATM'leri daha sık açıldığından bu süreç daha hızlı ilerliyor. Geçmiş olsun kolay gelsin.

Buraya bu bilgileri yazma he yazacağım diyorsan tam olarak yaz başkaları da nasiplensin o paradan. Anlatmak istediğim şu ben de bu tarihte saatte para kaptırdım diye başvuran olmasın. 🤣

Nerede olduğu bilinmesin o zaman hocam başkalarına fikir vermeyin de.

Kod a gerek yok tam tarif etsen yeter. Örneğin: X yerin yanındaki X in karşısındaki ATM gibi. Dış ATM ise 15 gün u bulabilir ATM açılacak kasetler, kontrol edilecek, sizden başka para yutturdu mu? Bakılacak paralar merkeze getirelecek, sayılacak, ATM muhasebesine ve sizin verdiğiniz gün, saat aralığına bakılacak, ATM muhasebesi kesilecek. Sizin verdiğiniz bilgi ATM kayıtlarındaki gibi ise iadesi yapılacak. Şube ATM'leri daha sık açıldığından bu süreç daha hızlı ilerliyor. Geçmiş olsun kolay gelsin. Buraya bu bilgileri yazma he yazacağım diyorsan tam olarak yaz başkaları da nasiplensin o paradan. Anlatmak istediğim şu ben de bu tarihte saatte para kaptırdım diye başvuran olmasın. 🤣

Endişelenmedim değil silebilir misiniz 😅

Son düzenleme:
Nerede olduğu bilinmesin o zaman hocam başkalarına fikir vermeyin de.

Endişelenmedim değil silebilir misiniz 😅
Yok onun da sorgusu ayrı olacak da süreç uzar.O saatler arasında kaç kez hata alınmıs,kart nosu veya hesap no su ne gibi vsvs.Ama yine de açık açık yazmayın diye şaka yapayım dedim ama yazmayın ve böyle bir durumda bankada o görevde çalışan harici bilgi bile vermeyin, yanınız dakilere vs.

Yok onun da sorgusu ayrı olacak da süreç uzar. O saatler arasında kaç kez hata alınmıs, kart nosu veya hesap no su ne gibi vsvs. Ama yine de açık açık yazmayın diye şaka yapayım dedim ama yazmayın ve böyle bir durumda bankada o görevde çalışan harici bilgi bile vermeyin, yanınız dakilere vs.

Teşekkürler.

Dün ininal kartıma para atmak için ATM'ye gittim. Parayı koydum kabul etmedi. 2. kez koydugumda ise uzun süre bekletti ben de parayı almak amacıyla iptale bastığımda ATM parayı yutmuş oldu. Telefonda konuşmada iyi değilimdir. Herhangi bir maille geri dönüş alabilir miyim? Eğer mail yazarsam hangi bilgileri koymalıyım?

Dur dur dur bankayı tahmin edeyim zirattır büyük ihtimal benim de başıma geldi üstelik para problemi yaşadığım zamanda oldu paramı da vermediler hakımı da helal etmiyorum inşallah öbür tarafta zebaneler yer sizin paranızı.

Dur dur dur bankayı tahmin edeyim zirattır büyük ihtimal benim de başıma geldi üstelik para problemi yaşadığım zamanda oldu paramı da vermediler hakımı da helal etmiyorum inşallah öbür tarafta zebaneler yer sizin paranızı.

Evet Ziraat Bankası bunlar yüzünden indirim kaçırdım kaçırmak sorun değil ama bir de üstüne uğraştırmaları insanı sinirlendiriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı