ATM'den parayı çekmeyi unuttum

Bankalar her cuma ATM'yi açarlar paraları almak için müşteri hizmetleri telefonunuzu kapatıyorsa hakem heyetine şikayet edin ATM numarasını seri no sunu vs. alarak 1 ay falan sürüyor yalnız bu süreç paranızı sizin hesabınıza aktarıyorlar.

Kınamayın, oluyor :) Kafanız dalgınsa falan... ATM'lerde aslında tersi olması gerekiyor, parayı aldıktan sonra millet kartı unutuyor diye yapıyorlar ama parayı bırakmak daha kötü neticede...

Bir defasında ben de yaptım, oradan biliyorum :D

Ve o kadar para çektiğimden eminim ki, para vereceğim adamın yanına gelip cüzdanı çıkarıp paralarla karşılaşmayınca insan çok garip oluyor :) Ulan ne oldu dedim bi süre ne olduğunu anlayamadım kesinlikle.

Sonra bankayı aradım, operatör hatun da diyor, nasıl yapıyorsunuz bunu diye, valla dedim kartı almaya unutmamaya o kadar çok kanalize oluyoruz ki, o anda başka şeyle uğraşınca, kafa başka yerde olunca bunu yapmak çok net olabiliyor dedim. Hele ki belirli yaşın üzeri acayip müsait bunu yapmaya :)

Neyse, bankayla konuşurken akşama o ATM'de hesap sayımı yapılıyor, fazla vereceği için anlaşılır, ben de buradan kayıt açıyorum iade yapılır dediler ve 2 günde falan halloldu.

Ancak PTT kart ve başka ATM ise nasıl işler süreç bilemiyorum, bankanın da yardımcı olması gerekiyor aslında, sonuçta PTT kart tamam ama ATM de senin ATM be banka kardeş :)

Yeni konular

Geri
Yukarı