ATM'ler Paparalıların parasını alıyor!

Landeon

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Akbank ATM aracılığıyla Papara hesabıma para yatırdım para hesabıma yattı ama ATM paramı yuttu. Birçok kişinin daha yutmuş. Akbank'tan hesabınıza para yatırmayınız ben müşteri hizmetleri ile kartımı iptal ettirip yeni başvuru yaptım. (10 gün bekledim kart için günlerimi geri ver Akbank!)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Akbank ATM aracılığıyla Papara hesabıma para yatırdım para hesabıma yattı ama ATM paramı yuttu. Birçok kişinin daha yutmuş. Akbank'tan hesabınıza para yatırmayınız ben müşteri hizmetleri ile kartımı iptal ettirip yeni başvuru yaptım. (10 gün bekledim kart için günlerimi geri ver Akbank!)
Akbank'ın düzelttim diyerek kendini avuttuğu sorunları devam ediyor. Nasıl bir duruma düştülerse çoğu işlemde sıkıntı var.

Çok uzun zamandır kullanıyorum, black card var, en az 200 defa atm'lerden yatır/çek yapmışımdır, yatırıp çektiğim tutar belki 50bin lirayı geçmiştir, yine de bir kere bile böyle bir olay yaşamadım. Denk gelmiş olabilir mi? Çünkü hangi atm denk gelirse o an o ATM'yi kullanıyorum, elbet Akbank da denk gelmiştir.

Ziraat bank kullanan ben. 😎 bu arada Türkiye'de en iyi banka bence kuveyttürk.

Ben garantiden yatırıyordum garanti adamdır ya bildiğimden şaşmam bir daha.
Akbank'ın düzelttim diyerek kendini avuttuğu sorunları devam ediyor. Nasıl bir duruma düştülerse çoğu işlemde sıkıntı var.

Hocam adamların atmdede hayır yoktu zaten para koyuyorum tar tar tar motor çalıştırıyorum sanki.

Geri
Yukarı