Atom N455 Sistem Çok Kasıyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda herhangi oyun vb. yok. Sadece internette iyi gezinsin, normal yaşantımda kasmasın yeter diyorum ancak çok kasıyor. Çözümü var mıdır? Performans ayarlarını vb. yaptım.

1589221505755.png

İşlemcin çok düşük bir mobil işlemci. Oyun oynanamaz onlan hani CS1.6 ya da half-life oynarsın. Tam anlamıylan patates. Internettede kasıyorsa RAM SSD takviye et.

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımda herhangi oyun vb. yok. Sadece internette iyi gezinsin, normal yaşantımda kasmasın yeter diyorum ancak çok kasıyor. Çözümü var mıdır? Performans ayarlarını vb. yaptım.

Eki Görüntüle 559810
Sisteminize Windows 10 çok ağır gelmekte. Windows 7 bu sistem için yeterlidir. Mümkünse Windows 8.1'e de geçebilirsiniz fakat onunda Windows 10'dan pek farkı olmaz gibi duruyor. Geçmek istemiyorsanız da bu ayarları yapabilirsiniz ama pek birşey değişmez.

RAM ve SSD takviyesi yapmak. Zaten laptop kendinden geciyor olmali 1 cekirdek ile.

Bu işlemci en fazla 2 GB RAM destekliyor. Bilgisayar çok eski SSD destekliyor mu bilmiyorum. Oyun oynamayacağım. Belki süper mario veya CS 1.6 oynarım. Sadece normal yaşantımda kasmamasını istiyorum. Windows 10 eski bir sürüm 2015 sürümü çünkü 2020 versiyonunda boşta bile deliriyor bilgisayar.
Sisteminize Windows 10 çok ağır gelmekte. Windows 7 bu sistem için yeterlidir. Mümkünse Windows 8.1'e de geçebilirsiniz fakat onunda Windows 10'dan pek farkı olmaz gibi duruyor. Geçmek istemiyorsanız da bu ayarları yapabilirsiniz ama pek bir şey değişmez.

Bilgisayarıma bugün format attım. Bilgisayarın orijinali 7 starter ancak Windows 7'nin desteği bitti. 1 yıl daha götürmez. Bilerek Windows 10'un eski versiyonunu indirdim. Linux kurmayacağım.

Bu işlemci en fazla 2 GB RAM destekliyor. Bilgisayar çok eski SSD destekliyor mu bilmiyorum. Oyun oynamayacağım. Belki süper mario veya CS 1.6 oynarım. Sadece normal yaşantımda kasmamasını istiyorum. Windows 10 eski bir sürüm 2015 sürümü çünkü 2020 versiyonunda boşta bile deliriyor bilgisayar.
O zaman Windows 7 yuklemek durumundasiniz. Windows 10 ile bu sey kullanilmaz.

Windows 7'ye geçmenizi öneririm. O bilgisayar yapabileceğiniz bir takviye olmadığını düşünüyorum çünkü aynısından bende uzun bir süre kullandım. Windows 7 geçerseniz CoD 2'yi ve bi' önceki oyununu sorunsuz oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

Bilgisayarıma bugün format attım. Bilgisayarın orijinali 7 starter ancak Windows 7'nin desteği bitti. 1 yıl daha götürmez. Bilerek Windows 10'un eski versiyonunu indirdim. Linux kurmayacağım.

Windows 7 desteği çekilse bilen hala Chrome Steam vs. desteği var starter yerine Home Basic ya da Home prem önerimdir sistemi yormaması için. Driver'ler için PC marka model nedir? Oto-Driver programı kullanmanızı önermiyorum. İsterseniz PC'yi satıp para biriktirin ama pek para etmeyebilir ya da para biriktirip SSD alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı