Atom v2v650W PSU iyi midir?

Screenshot_2023-09-19-22-14-08-130_com.hsv.freeadblockerbrowser.jpg

Tüh ya. @WarbantciBebe

Konu can pazarına dönmüş. Arkadaşlar "Atom" diyerek arattığınız PSU'nun markası Atom değil, modeli Atom. Markası Antec ve kaliteli ürünleri mevcut. Bu model hakkında pek bilgi yok ve bilgisi olmayan ürüne de bomba veya kaliteli diye tabirler yapmamalıyız. Elde veri olmadığı için, elimizde bilgi olan ürünlere yönelmek daima daha iyidir.

@ProximusTwo @egemenow @William Butcher

Antec epey süredir piyasada olan bir marka. Kaliteli modellerini genelde Seasonic üretir. Corsair'in AX serisi ile yarışabilecek ürünleri mevcuttur. Atom hakkında bilgi olmadığı için riske atmamak daha doğru bir yaklaşım olur.
Hocam haklısınız, konu fazla uzadı. En yakın zamanda yenilemesini tavsiye ederim arkadaşa, öneri de yaptım zaten.

Konu can pazarına dönmüş. Arkadaşlar "Atom" diyerek arattığınız PSU'nun markası Atom değil, modeli Atom. Markası Antec ve kaliteli ürünleri mevcut. Bu model hakkında pek bilgi yok ve bilgisi olmayan ürüne de bomba veya kaliteli diye tabirler yapmamalıyız. Elde veri olmadığı için, elimizde bilgi olan ürünlere yönelmek daima daha iyidir.

@ProximusTwo @egemenow @William Butcher

Antec epey süredir piyasada olan bir marka. Kaliteli modellerini genelde Seasonic üretir. Corsair'in AX serisi ile yarışabilecek ürünleri mevcuttur. Atom hakkında bilgi olmadığı için riske atmamak daha doğru bir yaklaşım olur.
Alanların neredeyse hepsinin elinde patlamış. 😆 Ayrıca koruması olsaydı, Antec yazardı heralde.

Ayrıca koruması olsaydı, Antec yazardı heralde.

Koruması olmayan PSU yoktur. Her PSU'nun içinde Supervisor IC olmak zorunda ki IC'nin yaptığı tek şey PSU korumalarını sağlamak değil. Asıl olay korumalar düzgün çalışıyor mu? Bunun testleri olmadığı için de riske atmadan başka ürünlere yöneliyoruz.

Bu arada Corsair bile korumaları eksik yazabiliyor sitesinde. O yüzden detaylı incelemeler çok önem taşır.

Antec'in Atom B650 modeli ile ilgili bir inceleme buldum. Bunun dışında bir kaynak yok.

Bunu gördüm de buna da inceleme denirse tabii... Bir de bu V2 olanı değil sanırım.

Gayet kaliteli bir psudur. Laf atan asus ve msi'cılara bakmayınız. Psu bomba değildir patlamaz. Oluşabilecek düşük ihtimal senaryolar için Voltaj güvenliği azdır onun dışında bir şey olmaz.
Patlar kardeşim boşuna kafa yorma sen. Çöp psu. İade etsin. "laf eden Asus'culara bakma" kadar da saçma bir şey duymadım. Çöp psu.
Kanıtlar mısın lütfen? Neye dayanarak kaliteli dedin?

13.500 TL'ye GTX 1650 sistem önerip, GTX 1650 > RX 6600 diyen adamsın. Bilgin yok, sallıyorsun.
Hocam her zaman diyoruz. Kanıtlayın kanıt bekliyoruz diye. Ama yok. Ellerinde kanıt yok.

Nereden bu kadar emin olabiliyorsun? Ben dandik Rampage PSU 3 sene kullandım sorun yaşamadım sonra keyfe keder değiştirdim abartmayın bu kadar da dandik diye de öldürün demedik.
Sen sorun yaşamadın diye kimse yaşamaz diye bir şey yok.

Hocam size katılmıyorum, detaylı testlere rağmen gayet kaliteli bir fiyat performans psudur kendisi. Bu psunun patladığına veya yandığına dair vakalar da oldukça az çünkü fiyatına göre kaliteli.

Türkçe aramayla tabi çıkmaz.
Fiyat mı performans? Aynen kanka ya. Türkiye'de Türkçe ile aratırsan çıkmaz. İsrail gizli servisine bağlanıp arasın değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı