Attack On Titan final bölümü yayınlandı mı?

Konudan bağımsız ama 4k anime izlemek isteyenleri Anizium’a davet etmek istiyorum. Netflix gibi ücretli platform olsa da parasının hakkını veriyor.

Link var mı ya şimdi en son final sezon part 2 (12.bölümde) de bitmişti şimdi final olarak 1 bölüm 1 saat olacak ve bitecek değil mi öyle biliyorum link var mı Türkçe alt yazı ile birlikte tabii.

Benim izlediğim 3. animeydi o zamanlar tarihin en iyi serisi gibi geliyordu sonra başka şeyler izleyip okuyunca fikrim değişti tabii ki ama yine de en sağlam animelerden biri kesinlikle finali güzel olmasa bile adama neredeydik nerelere geldik dedirttiği için ilk 10'a girer bence.
Hocam şuan bende tam olarak eskiden sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum. Acaba AOT'un en iyisi olduğu fikrinizi değiştiren seriler vs hangisidir? Bi kaç tavsiye yaparsanız sevinirim. AOT'dan daha iyisi nasıl olur düşünemiyorum. :)

Hocam şuan bende tam olarak eskiden sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum. Acaba AOT'un en iyisi olduğu fikrinizi değiştiren seriler vs hangisidir? Bi kaç tavsiye yaparsanız sevinirim. AOT'dan daha iyisi nasıl olur düşünemiyorum. :)
Hunter x Hunter, One Piece, Berserk, Bu serilerde bence karakterler daha iyi işlenmiş mesela biri bana Meruem'in yazılmışlığı mı daha iyi yoksa tüm AOT karakterlerinin mi dese (Erwin başbuğ hariç o serinin en kral adamı) gider Meruem'i seçerim o derece. Berserk'e gelirsek AOT'un evreninden daha iyi bir evreni var bence. Aynı şekilde ilginç karakterlere de sahip. One Piece ise benim en sevdiğim. Lore'u, gizemleri, evreni, karakterleri her yönüyle bence AOT'tan iyi. Neredeydik nerelere geldik dediğim ikinci seri. Bunu güncel bölümler de de çok rahat hissedebiyorum. Her hafta bölüm çıktıktan sonra bölüm hakkında konuşup teoriler üretmek çok zevkli.

Final olarak bence hala güzel değil. Manga'yı okuduğum zamanda aynısını düşünmüştüm. Kötü deme sebebim birçok şeyin açıklanmaması mesela kırkayak benzeri canlının tam olarak ne olduğunu söylemediler. (Güçlerin temeli olduğunu ve Ymir'e bağlanmıştı.) Ek sayfaları dahil etmelerine şaşırdım ben.

Hocam şu an bende tam olarak eskiden sizin düşündüğünüz gibi düşünüyorum. Acaba Aot'un en iyisi olduğu fikrinizi değiştiren seriler vs hangisidir? Birkaç tavsiye yaparsanız sevinirim. Aot'dan daha iyisi nasıl olur düşünemiyorum. :)

Salih :) kesinlikle ve kesinlikle One piece Naruto ve bleach bu 3 anime aot çıkmadan önce en çok konuşulan ve izlenene 3 animedir en kısası bleach onu izle bence sonra Naruto veya ona piece tarafını seç :) inananılmazlar.

Final olarak bence hala güzel değil. Manga'yı okuduğum zamanda aynısını düşünmüştüm. Kötü deme sebebim birçok şeyin açıklanmaması mesela kırkayak benzeri canlının tam olarak ne olduğunu söylemediler. (Güçlerin temeli olduğunu ve Ymir'e bağlanmıştı.) Ek sayfaları dahil etmelerine şaşırdım ben.
Hayır credit sahnesinde sonradan çizilip adamın sinirini iyice arttıran yerleri de eklemişler ya daha da sinir oldum yemin ederim

Geri
Yukarı