Attack On Titan Final Sezon Fragmanı Yayınlandı

Görmemek mümkün değil ki? her yerde Attack of titan var. Saçma şekilde abartılan Animelerden nefret ediyorum.
Hocam izlemeden nasıl abartıldığını düşünebiliyorsunuz bende onu anlayamıyorum.
Çizgi film izleyecek yaşı geçtim.

(Bombayı kurduk, hadi bakalım)
+17 yaş ve üstü için yapılan bir animeye çizgi film demekte güzelmiş :D.

Dosya Ekleri

• Screenshot_21.png
    Screenshot_21.png
    64,8 KB · Görüntüleme: 21
Abartıldı diye izlememek biraz saçma bi yaklaşım bence

Oyun oynamanın yaşı var mı kral 😅
Hocam izlemiş kadar oldum. Adını vermiyorum fakat anime haber sitelerinde çevirmenlik yaparak oluşan ortamda bulundum. Yakın olarak yüz yüze konuştuğum arkadaşlarımda adamın telefon çalma müziğine kadar Attack of Titan ya. Şarkıyı ezberledim desem yalan olmaz. Açıp bölüm bölüm izlemedim sadece.

Hocam izlemiş kadar oldum. Adını vermiyorum fakat anime haber sitelerinde çevirmenlik yaparak oluşan ortamda bulundum. Yakın olarak yüz yüze konuştuğum arkadaşlarımda adamın telefon çalma müziğine kadar Attack of Titan ya. Şarkıyı ezberledim desem yalan olmaz. Açıp bölüm bölüm izlemedim sadece.
Arkadaşınız çok sevmiş o abartmış olabilir ama sizde bi bakın rica edersem düzgünce bir izleyin umarım hoşunuza gider.

Arkadaşınız çok sevmiş o abartmış olabilir ama sizde bi bakın rica edersem düzgünce bir izleyin umarım hoşunuza gider.
Listem çok dolu, en sona koyuyorum o zaman. Re zero ve hachiman reisin son sezonu en büyük önceliğim şu an.

Geri
Yukarı