Attack Shark X3 driver nereden indirilir?

Arkadaşlar fareyi arkadaşım alacak bana sadece driver sormamı istedi. Bende alma dedim ama dinlemiyor. Driverı istedi ve buldu kendi kararı.

1 ay sonra gecikme değerlerinin oyununa yansımasının ardından hayattan soğuyacağını kendisine iletirsin.

Attack shark X3 kablosuz fare almak istiyorum fakat sürücüsünü bulamadım internette, nereden indiriliyor acaba?

Ayrıca şurada kendin alacağını belirtmişsin. Bu ne yaman çelişki?

1 ay sonra gecikme değerlerinin oyununa yansımasının ardından hayattan soğuyacağını kendisine iletirsin.

Tarihi eser veya Bim'den aldığın 50 TL'lik kablosuz fare kullanıyorsan orası ayrı fakat günmüz teknolojisine sahip farelerde yüksek gecikme diye bir şey yok, ayrıca herhangi birini ilgilendirmeyen konular hakkında yazı yazmanın da bir anlamı yok kimin aldığı bizi ilgilendirmiyor.

Tarihi eser veya BİM'den aldığın 50 TL'lik kablosuz fare kullanıyorsan orası ayrı fakat günmüz teknolojisine sahip farelerde yüksek gecikme diye bir şey yok, ayrıca herhangi birini ilgilendirmeyen konular hakkında yazı yazmanın da bir anlamı yok kimin aldığı bizi ilgilendirmiyor.

Çelişkiyi belirtmişim başka bir durum yok.
Ayrıca Mcu'dan kaynaklı gecikme değeri artması günümüz teknolojisine sahip mouselarda da olabiliyor.

Onun technopat hesabı yok benden konu açmamı istedi. Bende ne sormak istiyorsan yaz bana yolla dedim. Sonra kopyala yapıştır yaptım ondan ufak bi karmaşıklık olmuş olabilir. Kusura bakmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı