İnceleme AttackShark X3

Bu fiyat aralığında maalesef pek alternatif yok. Şu an kullandığım fare Omen Reactor ve baya kötü durumda. Özellikle çok ağır olması problem yaratıyor.

Bu fiyat aralığında maalesef pek alternatif yok. Şu an kullandığım fare Omen Reactor ve bayağı kötü durumda. Özellikle çok ağır olması problem yaratıyor.

Bu arada eklemeyi unuttum yorumunuz üzerinden ekleyeyim. Nays ile 1300 civarına geliyor M800 Ultra.

Bu arada eklemeyi unuttum yorumunuz üzerinden ekleyeyim. Nays ile 1300 civarına geliyor M800 Ultra.
Amazon'da ithalat ücretiyle beraber 1766 liraya denk geliyor, Nays ile alımda 1516 liraya denk geliyor hocam. Amazon harici sitelerde satıcı Connectgame, çok güvenilir bir satıcı değil.

Amazon'da ithalat ücretiyle beraber 1766 liraya denk geliyor, Nays ile alımda 1516 liraya denk geliyor hocam. Amazon harici sitelerde satıcı connectgame, çok güvenilir bir satıcı değil.

Tek yetkili satıcı onlar. Ayrıca eğer ki destek sağlamazlarsa mouse markası ile iletişime geçmek büyük ölçüde katkı sağlıyor. Ciddi destek veriyorlar.

Tek yetkili satıcı onlar. Ayrıca eğer ki destek sağlamazlarsa mouse markası ile iletişime geçmek büyük ölçüde katkı sağlıyor. Ciddi destek veriyorlar.
Hocam gene de pek güvenmem, forumda iletişime geçemediğini söyleyen birçok kullanıcı var. Ayrıca şimdi kontrol ettim de Connectgame'in sattığı M800 Ultra değil Pro modeliymiş.

Son düzenleme:

Evet shape olacaktı yanlış yazdım. Try-hard oyuncu olmadım hiç. Zaten işten gelince yemek şu bu derken bir iki el TFT atıp uyuyorum. Hafta sonu belki Rust girerim o kadar. Benim için ölü yatırım oluyor o fareler.

Bir yandan da aşırı kararsız kaldım açıkçası, bütçeyi biraz daha arttırıp Ajazz AJ199'mu alsam diye düşünüyorum. Nays ile 1186 liraya denk geliyor.

Bir yandan da aşırı kararsız kaldım açıkçası, bütçeyi biraz daha arttırıp Ajazz AJ199'mu alsam diye düşünüyorum. Nays ile 1186 liraya denk geliyor.

Aynı şeyin laciverti olmuyor mu İki farede benzer sınıfta. Daha iyisini alacaksan gerçekten kaliteli bir şey al. Bu bütçelerde iyi bir mouse yok. Bunu kabul etmek lazım.

Aynı şeyin laciverti olmuyor mu İki farede benzer sınıfta. Daha iyisini alacaksan gerçekten kaliteli bir şey al. Bu bütçelerde iyi bir mouse yok. Bunu kabul etmek lazım.
Maalesef öyle, almışken iyi bir şey alayım diyorum ama bütçe belli maalesef.

Maalesef öyle, almışken iyi bir şey alayım diyorum ama bütçe belli maalesef.
Aynen öyle. Para ekleyip biraz daha iyisini almanın sonu yok. Kullanırken takılma yapmıyorsa okeydir yani. 900 liraya kablosuz şarjlı bir fare işte.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…