İnceleme POCO X3 Pro kullanıcı incelemesi

Merhabalar bir süredir kullanmakta olduğum Poco X3 Pro 8-256 modelini alacaklar için kafalarındaki problemlerin giderilmesini sağlamayı amaçlıyorum.
İlk olarak cihaz Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesini aldı ve harika bir şarj performansı elde ettim.

Artıları:
İşlemci-RAM
Depolama.
120 Hz ekran
Batarya.
Tasarım(herkesin hoşuna gitmiyor)
Kamera(GCAM)
Stereo hoparlör.

Eksileri;
Ağırlık
IPS ekran
Kalınlık.

Kamera: Kameramız kendi yazılımı ile tatmin etmese de GCAM ile harikalar yaratıyor detaylar bozulma olmadan çok net çıkabiliyor
Stereo: Elinizde hoparlör taşıyormuşsunuz hissiyatı veren stereo hoparlörlere sahip sesi sonuna kadar açınca komşular kızabilir :) ses seviyesi 70'in üzerine çıkınca kasa hafif titriyor bu da özellikle yapılan bir şey oyunlarda hissiyatı arttırıyor.
Batarya: MIUI 12 kullanırken beni çok üzse de dün gelen MIUI 13 ile mükemmel oldu dün saat 21.00 sularından beri 1.30 saat kullandım şarjım 76 idi şu an 73
Ağırlık: Telefon ciddi manada ağır ve kalın ben daha önce de Redmi Note 8 Pro kullandığım için bir şey fark etmedi ama hafif telefonlara alıştıysanız başlarda rahatsız edebilir
İşlemci: Snapdragon 860 hakkında çok konuşmak istemiyorum ne denli güçlü olduğunu zaten biliyorsunuz CoD Mobile oynarken 80 FPS civarında geziyorum orta ayarlarda
RAM: 8 GB fiziksel 3GB sanal olmak üzere 11GB RAM belleğimiz var fazlasıyla yetiyor.

Son düzenleme:
@BerkayZ87 Fiyatına bakarsan donanım olarak da tatminkar değil. Poco serisinde kameraya önem verilmiyor zaten. En azından selefine göre iyi bir sıçrama kamera. Yeterli mi hayır elbette. O fiyatta kamera ve donanım olarak S20 FE bunu katlar.

@BerkayZ87 Fiyatına bakarsan donanım olarak da tatminkar değil. Poco serisinde kameraya önem verilmiyor zaten. En azından selefine göre iyi bir sıçrama. Yeterli mi hayır elbette. O fiyatta kamera ve donanım olarak S20 FE bunu katlar.
Ben de aynı fikirdeyim. S20 FE şu an o fiyata alınabilecek en iyi cihaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı