İnceleme POCO X3 Pro

Evet 1.5 yıl oldu ve sanırım hazırım. Öncelile telefonu çok fazla yere düşüren bir insan olarak ekranını çizdim ama 20-25 kez boyun hizasından düşse bile belirgin birkaç çizik var yani Gorilla Glass 6 çok iyi iş yapıyor. Performans konusunda iyi PUBG oyununda ayar yaparak 60+ FPS alabiliyorsunuz ve Wild Rift oyununda sabit 60 FPS oynayabilirsiniz telefonu kastırmak çok zor. Peki hiç eksisi yok mu derseniz var bu da telefonun işlemcisinden kaynaklı olarak fazla ısınmasıdır mükemmel işlemci diye çıkardılar oyun telefonu dediler işlemci 1.5 yılda patates oldu alınır mı? Derseniz bu fiyat bandında Samsung, iPhone 8 bakılabilir en azından oyun ile çok işiniz yoksa iPhone 8 almanız daha mantılı olacaktır. Kamerası ortalama bu fiyat bandında daha iyisi vardır ama oyunlarda daha iyisi zor bulunur. Ben 3500 TL gibi bir fiyata aldım en son baktığımda 10000+ olmuştu hala alınabilir ama farklı cihazlarada bakmanızı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende yeni aldım ısınma dışında iyi gibi ekran parlaklığı çok yüksek olunca batarya kısmı falan ısınıyor korkuyorum açıkçası ama oyun konusunda iyi bir telefon.

Geri
Yukarı