İnceleme AttackShark X3

Dediğim arkadaşların dışına çıkmayın bu bütçede. Bütçe artarsa VXE R1 Pro var.

Dostlar ürün bugün elime ulaştı. Ama tavsiye etmiyorum. Takılıyor bu mouse oyundayken. İade edeceğim yarın. Beklentim yüksek değildi ama takılmasını ummuyordum açıkçası.

Dostlar ürün bugün elime ulaştı. Ama tavsiye etmiyorum. Takılıyor bu mouse oyundayken. İade edeceğim yarın. Beklentim yüksek değildi ama takılmasını ummuyordum açıkçası.
Hocam bu sorunları yaşamamak için bende X3 sipariş etmek yerine Delux M800 Ultra sipariş ettim. Talihsiz olmuş, geçmiş olsun.

Takılma yapmaz diye düşünmüştüm ama bariz takılıyor ürün.
Hayırlı olsun size nereden kaça aldınız?
Amazon üzerinden aldım, toplam ithalat ücretiyle beraber 1770 TL civarına denk geldi. Nays ile aldığım içinde 250 TL geri ödeme aldım. Toplamda 1520 TL'ye gelmiş oldu.

Amazon üzerinden aldım, toplam ithalat ücretiyle beraber 1770 TL civarına denk geldi. Nays ile aldığım içinde 250 TL geri ödeme aldım. Toplamda 1520 TL'ye gelmiş oldu.

Sanırım bende M800 Ultra alacağım. Mantıklı başka bir ürün yok.

Sanırım bende M800 Ultra alacağım. Mantıklı başka bir ürün yok.
M800 Ultra Nays ile beraber 1520 TL olarak düşünürsek kesinlikle o bütçede alternatifi yok.

Bu mouse u aldım, bantlarını taktım ama elimi çok terletiyor (1dk da baya terliyor) aynı sorun sizde de var mı? bantları çıkarmalı mıyım?
ve mouse çok hafifmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…