Çözüldü Attempted execute of noexecute Memory hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

yusko38

Femtopat
Daha fazla  
Yaklaşık 2, 2.5 aydır bu hatayı alıyorum. Bir süre bekledim belki düzelir dedim düzelmedi. Kendimce sürücü güncellemesi falan yaptım Windows'un kendi verdiklerini. Tekrar oldu. Dayanamadım normali bir PC ciye götürdüm format attı olmadı. Sonra Casper teknik servisine götürdüm tüm testlerden başarıyla geçti. Hiçbir sorununun olmadığını dile getirdiler ve herhangi bir mavi ekran hatası almadıklarını sölediler. BIOS güncellemesi yaptıklarını söylediler sorunun yazılımsal olduğunu düşündüler. PC'yi eve götürüp açıp 5 dk için de mavi ekran hatası almam bir oldu. Tekrar götürdüm tüm testler başarılı film dizi oyun açtık yine öyle bir sorun olmadı dediler. Eve getirdim 15 dk sonra tekrar oldu aynı mavi ekran hatası. Ben anlamıyorum onların süper dediği ve mavi ekran hatası almadığı dedikleri PC ben eve götürünce niye oluyor anlamıyorum. Bu durum aşırı derece canımı sıkmaya başladı. Tüm testler başarılı format BIOS falan hiçbiri bir işe yaramadı ne olur acil bu duruma bir el atabilir misiniz çünkü her gün bu hatayı 10 kere almaya devam ediyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

PC özellikler: Intel(r) Core(tm) i5-8250u CPU @ 1.60GHz 1.80 GHz 8,00 GB RAM 64 Bit işletim sistemi, X64 tabanlı işlemci Casper.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
KB4601319 güncellemesi yüklüyse silin. Kamera sürücünüzü kaldırın. Yazıcı sürücünüz varsa kaldırın. Windows Defender'ı devre dışı bırakın.

SYS onarımı yapın ve ağ kartı sürücünüzü güncelleyin.

Ağ kartı sürücünüz de burada.

Mümkünse bunları da kurun.

KB4601319 güncellemesi yüklüyse silin. Kamera sürücünüzü kaldırın. Yazıcı sürücünüz varsa kaldırın. Windows Defender'ı devre dışı bırakın.

Çözüm

Hocam bunları nasıl kuracağımı bilmiyorum tam olarak o konuda da size zahmet beni biraz aydınlatabilir misiniz. Teşekkürler.

AUTOINST.EXE dosyasını çalıştıracaksınız sadece. İstiyorsanız TeamViewer ID ve şifresi verin, bağlanayım.
Hocam tam yazdığınız esnada ikisinin set up ını hallettim. Ethernette autinist exe diğerinde de set up exe yi çalıştırdım çok teşekkür ederim yardımlarınız için. Boşu boşuna 230 lira para verdim millete. Tekrar teşekkürler.
AUTOINST.EXE dosyasını çalıştıracaksınız sadece. İstiyorsanız TeamViewer ID ve şifresi verin, bağlanayım.
Artık bundan sonra bu illetten kurtuldum dimi hocam :D Çok çektim çok 2 aydır.

Onu @MisakiTaro hocama sorun. Sizi yanlış yönlendirmek istemiyorum.

Size bir sorum olacak. Intel(r) UHD Graphics 620 sürücü sürümüm 27.20.100.8681. Intel'in sitesindeki sürücü güncelleme bölümüne girdiğim de en son çıkan bir sürümlerinin olduğunu ve en son çıkanı güncellemem gerektiğini söylüyor. O sürücü sürümü de 27.20.100.9168. sizce yapmalı mıyım yoksa böyle kalmalı mı? Bir de Windows'un otomatik yaptığı Update'leri kapatmalı mıyım?

Geri
Yukarı