ATV'den Yağmur Provası

Selim C.

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Uzaklarda...
Daha fazla  
Şimdi Reddit'te denk geldim. Videosu var mı diye bir bakayım dedim. Açıkcası güldürdü beni. :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de #şöyle bir şey vardı. Hatırlarsınız belki. :ROFL:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral kanal bu yemin ederim:) Gerçi son zamanlarda haberlerde böyle bir algı var nedense. Yani haberi biraz gerizekalıya anlatır gibi anlatıyorlar:) Bir haberde de "Memura 200 TL zam müjdesi. Yani iki tane 100 TL veya dört tane 50 TL fazladan maaş alacak artık memurlar" diyordu:) Acaba kaç tane 20 TL alacağını da söyleyecek mi diye bekledim açıkçası:)

Metrekareye 70 kg. yağmur yağsa 10 metrekarelik havuzu kaç saatte doldurur diye sorsalardı keşke:)

"ATV Haber- Aaa şu GTA 4 Hilelerini haber yapanlar değil mi?" Ne zaman bitecek? İnanın hayretler içerisinde bekliyorum.

Bunlar da sırf:
-Bu gün kaç haber var?
+10-11 tane
-Hemen sağlık haber, meteoroloji haberi falan yayınlayın.
+Evet İstanbul için yağış haberi geldi..
Haber yapmış olmak için yapılan uyduruk haberler.

Evet yağmur yağar, genelde kışın yağmur yağar. Metrekareye 100 KG da yağsa 1 Gram da yağsa, durduramayacağın için bir şey yok. Sonuçta o yağmur yağacak.

Ne yani bu haber yapıldı diye alt yapılar hemen "Upload" butonun tıklayıp düzeldi mi? Hayır, belediye başkanı makam aracıyla yine koltuğuna oturdu ve haber kanalını açıp sıcak odasında otururken sıcak çayını içip kahvaltısını yaptı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı