ATX kasaya GTX 1050Ti takılabilir mi?

20190729_160726.jpg

Yakın bir zamanda upgrade yapacağım anakart, RAM, ekran kartı, işlemci, power, harddisk bu parçaların hepsini değiştireceğim aklımda bir soru var bu kasaya MSI Gaming X GTX 1050 Ti sığar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bilgisayarımı upgrade edeceğim çünkü daha az masraflı çıkıyorum sizce böyle bir upgrade yapabilirmiyim?
msi geforce gtx 1050 ti gaming x
i3 8100 işlemci
600w+80 plus power
yeni ddr4 bir anakart
16gb bir ram
yeni bir harddisk 1-2 tb
yani anlayacağınız baştan aşağı yenileceğim dostlar.Not:Alacağım parçalar ikinciel

Arkadaşlar bilgisayarımı upgrade edeceğim çünkü daha az masraflı çıkıyorum sizce böyle bir upgrade yapabilirmiyim?
i3 8100 işlemci
600w+80 plus power
yeni ddr4 bir anakart
16gb bir ram
yeni bir harddisk 1-2 tb
yani anlayacağınız baştan aşağı yenileceğim dostlar.Not:Alacağım parçalar ikinciel

Hocam ısrar ediyorsunuz GTX 1050Ti pahalı ve performansı RX 570 daha düşük. Ayrıca o sistem ileride bir işe yaramaz. AM4 toplayın çift kanal RAM alın ve HDD almayın, SSD alın.

i3 8100 işlemci
600w+80 plus power
yeni ddr4 bir anakart
16gb bir ram
yeni bir harddisk 1-2 tb
1050ti yerine attığım 1650 kartı alın ekran kartında ve harddiskte 2. ele bulaşmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı