Audi A4 vs W204 vs E90

JohnMacTavish

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Soru şekildeki gibi bu 3 araçtan hangisini tercih ederdiniz ve neden? Audi A4 2014 model 2.0 Turbo Benzin 225 HP 4x4. BMW 2011 model 2.0 Dizel 184 HP arkadan itiş. Mercedes 2013 model 1.6 Turbo Benzin 156 HP arkadan itiş. Benim için en önemli şart konfor ve sessiz olması. Yakıt önemli değil. Siz olsanız bu 3'lüden gerek prestij gerek performans gerek diğer özellikler hangisini alırdınız?

Soru şekildeki gibi bu 3 araçtan hangisini tercih ederdiniz ve neden? Audi A4 2014 model 2.0 Turbo benzin 225 HP 4X4. BMW 2011 model 2.0 dizel 184 HP arkadan itiş. Mercedes 2013 model 1.6 Turbo benzin 156 HP arkadan itiş. Benim için en önemli şart konfor ve sessiz olması. Yakıt önemli değil. Siz olsanız bu 3'lüden gerek prestij gerek performans gerek diğer özellikler hangisini alırdınız?

Yaşından dolayı ben Audi alırdım.
Bir de hocam araçlar kaç kilometrede?

Dizel gördüğüm yerde kaçardım. O kadar para verip bir de yakıtını düşüneceğim... Bakım masrafları, düşük devirli oluşu, traktör gibi sesi gibi birçok dezavantajı da var. Benzinli bakın bence.

Hocam bence kilometresi önemli ve temiz kullanılıp servis kayıtlıysa miss gibi olur.
Tabii ki en önemlisi temiz kullanılıp aracın yürüyeninin temiz vs sağlıklı olması.

Bu seçenekler arasından Audi'yi tercih ederdim. Bana ait olan ilk arabam S3 oldu, özellikle 4 çeker ve güçlü motorla Audi'lerin sürüşü çok stabil oluyor. 4 çekeri önden kaymaya biraz daha meyilli olduğundan hata kaldırma eşiği daha yüksek diğer 2 arabaya göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı