Çözüldü Audio device on High Definition Audio bus sürücülerini nasıl kurarım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arda52

Centipat
Ben yanlışlıkla AMD ses kartını sildim ve sürücülerini bulamıyorum. Bulsam da yüklemiyor. kaç gündür ses yok ders vs çalışamıyorum

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    16,1 KB · Görüntüleme: 467
  • ses1.png
    ses1.png
    8,1 KB · Görüntüleme: 452
Son düzenleme:
Aynı sorun bende var önceden Logitech 2+1 ses sistemi vardı o bozuldu sonra internetten hoparlor aldım buradan fakat ses gelmiyor telefonda denedim hoparlör çalışıyor ama ama bilgisayarda çalışmıyor bilgisayara format attım driverları tekrar kurdum hiçbir şey değişmedi ayrıca aygıt yöneticisinde unknown device uyarısı var. Yardımcı olana minnettar olurum 3 gündür çıldırdım bulamadım.
Aynı sorun bende var önceden Logitech 2+1 ses sistemi vardı o bozuldu sonra internetten hoparlor aldım buradan fakat ses gelmiyor telefonda denedim hoparlör çalışıyor ama ama bilgisayarda çalışmıyor bilgisayara format attım driverları tekrar kurdum hiçbir şey değişmedi ayrıca aygıt yöneticisinde unknown device uyarısı var. Yardımcı olana minnettar olurum 3 gündür çıldırdım bulamadım.

Bu hatayı alan kişi ses denetim masasında gizli aygıtları göster deyip pasif durumdan aktif duruma getirdikten veya format attıktan sonra düzelmiyor ise sebebi bende olduğu gibi anakart arızası. Tahminimce güney köprüm hasar görmüş benim yaptırmaya değmez yeni anakart alınabilir.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-01-21 105840.png
    Ek Açıklama 2021-01-21 105840.png
    99,9 KB · Görüntüleme: 319
  • Ek Açıklama 2021-01-21 105725.png
    Ek Açıklama 2021-01-21 105725.png
    147,2 KB · Görüntüleme: 348
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı