"Audio format not supported in" hatası

ertugrulkurt_01

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm USB'deki filmi açtığım zaman ilk başta sorun olmuyor 1 saatini izledikten sonra "Audio format not supported in" hatası veriyor. Daha önce olmamıştı ve 2.0 USB de açılıyor fakat diğer 2.4 USB'de açtığım zaman oluyor bu bazen de filmi açmıyor TV yeniden başlıyor. Ne gibi hata çözüm lazım? Ses çıkışını Avidemux uygulaması ile değiştirdim gene aynı. Şu an sadece 2 tane filmde oluyor USB NFT mi o formla biçimlendirildi sonra film attım içine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yüzüklerin Efendisi'su an sorunsuz calisiyor yani?

Evet bak çelik yumruklar da açılıyordu yeni USB'ye attım onda açıldı sonra hata verdi eski USB'ye attım onda da sorun yaşatı şimdi, film açılıyor sorun yok sadece filmin 1 saatinden sonrasında oluyor ve bu bazı filmlerde oluyor vallahi nasıl bir sorun anlamadım.

Ingilizceniz ne durumda? YouTube'da tam da bunun icin bir cözüm videosu paylasilmis fakat video Ingilizce.
Onlara baktım ve aynısını yaptım ingilizcem iyidir filmlerden dolayı anlıyorum yani ama değişen bişi yok ya sorun yoktu bak şöyle USB yeni aldım TV görmedi USB yi bende fay 32 den nft mi o formla biçimlendirdim ve filmlerimi atım ve gene sorun yoktu 1 gün sonra film 1 saat oynuyor ve kapanıyor yada hata veriyor USB bozuk değil eminim genede izleye izleye yapacağım başka yapacağım şey yok gibi duruyor

Maalesef benim televizyonumda da benzer bir sorun mevcut. Ben de cözebilmis degilim. Bu yüzden direkt cihazdan TV'ye ekrani yansitip izliyorum.

Onlara baktım ve aynısını yaptım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu da denediniz mi peki? Belki yapmissinizdir da, yine de bir sorayim dedim.

Maalesef benim televizyonumda da benzer bir sorun mevcut. Ben de cözebilmis degilim. Bu yüzden direkt cihazdan TV'ye ekrani yansitip izliyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu da denediniz mi peki? Belki yapmissinizdir da, yine de bir sorayim dedim.
İzledim ama hata devam ediyor

Yeni konular

Geri
Yukarı