Aura Sync Müzik Modu Çalışmıyor

NeocruZZ

Hectopat
Daha fazla  
Aura Sync'e bağlı 4 adet kasa fanım, 2 adet RAM'im ve 1 adet SSD'm bulunuyor. Marka modeller şu şekilde:
SSD: XPG 512GB SPECTRIX S40G RGB PCIe Gen3x4 M.2 SSD (3500MB Okuma / 1900MB Yazma) | ITOPYA
Anakart: ASUS ROG STRIX B450-F GAMING 4400MHz(OC) DDR4 Soket AM4 RGB M.2 HDMI DP ATX Anakart | ITOPYA
Kasa: COOLER MASTER MasterBox TD500 Mesh ARGB USB 3.2 Mid Tower Kasa | ITOPYA
Kasa Fanı: COOLER MASTER SickleFlow 120 ARGB 120mm Fan | ITOPYA
RAM: XPG 16GB (2x8GB) Spectrix D60G RGB Gri 3200MHz CL16 DDR4 Dual Kit Ram | ITOPYA

Aura Sync üzerinde her mod çalışıyor fakat müzik modunu açıp bir müzik açtığım zaman hiçbir ışık yanmıyor. Bir de YouTube'da falan sürekli görüyorum, insanlar Aura Sync ile sistemin her şeyini kontrol edip çok güzel RGB ile görüntüler ortaya çıkartıyorlar. Benim ise tek yapabildiğim program üzerindeki renk modlarını kullanmak.
Asla aşağıdaki videodaki gibi ayarları bulamadım. Sadece birkaç sıradan düz ayar. Tabii ki onlar da hoş ama bu program üzerinden güzel ayar yapan iyi kullanabilen biri yardımcı olursa sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Armoury Crate kullanıyorum ve müzik modu kulaklık ile çalışmıyor.

Aura Sync denediniz mi? Galiba ASUS'un sitesinde yok şu an ama deneyebilirsiniz. Bende kulaklık modunda kullanamıyorum ama denemekten zarar gelmez :D

Hoparlör bağlayınca çalışacaksa bulduğum ilk hoparlörü bağlayacağım bugün :D Denediğim zaman söylerim çalışıp çalışmadığını.
Hoparlöre bağlayınca çalışır, bende öyle çalışıyor sadece :D
Hoparlör bağlayınca çalışacaksa bulduğum ilk hoparlörü bağlayacağım bugün :D Denediğim zaman söylerim çalışıp çalışmadığını.
Hocam bende sadece aura sync vardı, Armoury Create; i kurarken Aura Creator ile beraber kurdurdum, bi anda kulaklıkla aura sync çalışmaya başladı, size tavsiyem aura sync' i indirin, Asus uygulaması sonuçta sadece asus desteğe son vermiş o kadar :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı