Aura Sync olmayan anakartta RAM'lerin RGB'si kontrol edilebilir mi?

Makaleler
3
Yer
Çanakkale
Anakartım ASUS Prime B450M-K II. Bu RAM'leri almayı düşünmüştüm ama kontrol edebilir miyim bilemiyorum. Oluyorsa XPG'nin kendi programından kontrol edeceğim fakat anakartta Aura Sync olmaması sorun yaratır mı? Kontrol edemesem bile RGB kendi kendine mi çalışır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aura Sync ile ana karta bağlı donanımlar eğer destekliyorsa evet kontrol edebilirsin. Ya da Ram markasının kendi uygulamasından. Aura Sync tüm bağlı dışarıdan veya dahili modülleri tek bir yerden kotrol etmek amaçlı bir yazılım. Ana kartta 4 veya 3 pinli bağlantısı yok diye Ram'leri de çalıştırmamazlık yapmaz.

Aura Sync ile ana karta bağlı donanımlar eğer destekliyorsa evet kontrol edebilirsin. Ya da Ram markasının kendi uygulamasından. Aura Sync tüm bağlı dışarıdan veya dahili modülleri tek bir yerden kotrol etmek amaçlı bir yazılım. Ana kartta 4 veya 3 pinli bağlantısı yok diye Ram'leri de çalıştırmamazlık yapmaz.
Bütçe çıkarsa Micron Rev. E-Die denemek istiyorum, kabul ederlerse elden alacağım yerde çipine bakarak alacağım. RGB çalışmazsa direkt D30'a yönelecektim fakat kalacağım sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı