Aura Sync ve Corsair Spec Delta RGB sorunu

AckneX

Hectopat
Programı bilgisayar açıldığında RGB LED'ler kapandığı ve uygulamadan girip tekrar açmam gerektiği için silip tekrar yükledim fotoğraftaki sorunla karşılaştım. Gerek sosyaldeki konular gerek yabancı forumlardaki çözümler olsun ne yaparsam yapayım bir türlü çözümü bulamadım. Uygulama anakartımı ve kasamı görmüyor bu yüzden LED'ler sabit kırmızı yanıyor ve hiçbir şekilde değiştiremiyorum ama bilgisayar kapalıyken anakartın LED'leri RGB şekilde yanıyor. Nasıl bir çözüm önerirsiniz?
Anakart: ASUS TUF B450-PRO.
Kasa: Corsair Spec Delta RGB.
Windows 10 Pro 64 Bit kullanmaktayım. Şimdiden teşekkürler.

Ekran Alıntısı.PNG

Ne kasayı ne anakartı görmüyor hocam.

Ayrıca böyle bir hata veriyor.

Hem Aura Sync hem Armoury Crate yüklü ondan olabilir mi acaba?
Bu tarz sorunlarla eskiden karşılaşıyordum fakat bu çıkan uyarıyı youtube'dan yaşayanlar var ise nasıl fix'lemişler ise o şekil yapmanı öneriyorum şimdilik. Ben format atıp temiz şekilde armoury crate kurmanı isterim.

Revo uninstaller ile hem aura syncı hem armoury crateyi sildim ve armoury crateyi yeniden yükledim. Anakartımı görüyor uygulama ama aura sync kısmında arayınca hiçbir aygıt bulamıyor. Ne anakartın ne de kasanın ışıklarını değiştiremiyorum.
Revo uninstaller ile hem aura syncı hem armoury crateyi sildim ve armoury crateyi yeniden yükledim. Anakartımı görüyor uygulama ama aura sync kısmında arayınca hiçbir aygıt bulamıyor. Ne anakartın ne de kasanın ışıklarını değiştiremiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı