Çözüldü Aurora Store hız sınırlaması var hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Taha1766

Femtopat
Daha fazla  
Son birkaç gündür bu hatayı alıyorum. Bu hata nasıl çözülüyor bilen var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240329_123304_com.aurora.store.jpg
    Screenshot_20240329_123304_com.aurora.store.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 17
Çözüm
Anonim hesapla giriş yaptığınızda onların hesabını kullanmış oluyorsunuz. Hesaba toplu olarak bir çok kişi girince de böyle hata veriyor. Google hesabınızla giriş yaparsanız bu hatayı almazsınız.
Anonim hesapla giriş yaptığınızda onların hesabını kullanmış oluyorsunuz. Hesaba toplu olarak bir çok kişi girince de böyle hata veriyor. Google hesabınızla giriş yaparsanız bu hatayı almazsınız.

Çözüm
Çok mantıklı, bence direk çözüm/cevap budur.

Bazı yerlerde okumuştum gmail ile girince hesaplar patlıyormus falan doğru mudur?

Ben şimdi hesabımı girdim lakin hicbisey indiremiyorum aratamiyorum güncelleyemiyorum.Fotogtafta gözüken şeyler yazıyor.Bunun çözümünü biliyormusunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240329_140552_com.aurora.store.jpg
    Screenshot_20240329_140552_com.aurora.store.jpg
    27,5 KB · Görüntüleme: 11
  • Screenshot_20240329_140611_com.aurora.store.jpg
    Screenshot_20240329_140611_com.aurora.store.jpg
    24,2 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Bazı yerlerde okumuştum gmail ile girince hesaplar patlıyormus falan doğru mudur?
Alakası yok hocam çok uzun süredir kullanıyorum hem bilgisayarımda hem telefonumda. Hiçbir zarar gelmedi.

Ben şimdi hesabımı girdim lakin hicbisey indiremiyorum aratamiyorum güncelleyemiyorum.Fotogtafta gözüken şeyler yazıyor.Bunun çözümünü biliyormusunuz?
Bilemiyorum hocam internetle alakalı da olabilir uygulama hatası da olabilir.

Bazı yerlerde okumuştum Gmail ile girince hesaplar patlıyormus falan doğru mudur?

Ben şimdi hesabımı girdim lakin hiçbir şey indiremiyorum aratamiyorum güncelleyemiyorum. Fotogtafta gözüken şeyler yazıyor. Bunun çözümünü biliyor musunuz?

Hocam en iyisi gapps kurmak ya, Aurora Store'da YouTube'a falan giremiyorum Outlook ve Gmail de hata veriyor.

Hocam en iyisi gapps kurmak ya, Aurora Store'da YouTube'a falan giremiyorum Outlook ve Gmail de hata veriyor.
MicroG varsa sorun olmaz. @Taha1766 Cihazınız /e/os rom destekliyorsa /e/os rom kurun hocam. Arayüzü dışında her şeyi mükemmel. Arayüze kötü deme sebebim IOS'a benzetmeleri. /e/os Google'dan tamamen arındırılmış bir rom. Ayrıca haritalar, play store, kişiler, sms, dosyalar, müzik, görevler vb bir çok google uygulamasının alternatifini sunuyor. Hepsi de açık kaynaklı. Sol menüdeki widget üzerinden ip gizleme, sahte konum üretme, tor açma ve kapama var.

/e/os rom kurarken murena mail açmanız gerekiyor. Murena mailiniz ile bilgisayardan nextcloud'a giriş yapıp telefonunuzdaki dosyalara anlık olarak erişebilirsiniz.

Arkadaşın cihaz Huawei'miş. Ben kendi tercihlerinden dolayı Google kullanmıyor sanmıştım. Gapps atın hocam sizin için daha rahat olur.

Son düzenleme:
MicroG varsa sorun olmaz. @Taha1766 Cihazınız /e/os rom destekliyorsa /e/os rom kurun hocam. Arayüzü dışında her şeyi mükemmel. Arayüze kötü deme sebebim IOS'a benzetmeleri. /e/os Google'dan tamamen arındırılmış bir rom. Ayrıca haritalar, play store, kişiler, sms, dosyalar, müzik, görevler vb bir çok google uygulamasının alternatifini sunuyor. Hepsi de açık kaynaklı. Sol menüdeki widget üzerinden ip gizleme, sahte konum üretme, tor açma ve kapama var.

/e/os rom kurarken murena mail açmanız gerekiyor. Murena mailiniz ile bilgisayardan nextcloud'a giriş yapıp telefonunuzdaki dosyalara anlık olarak erişebilirsiniz.

Arkadaşın cihaz Huawei'miş. Ben kendi tercihlerinden dolayı Google kullanmıyor sanmıştım. Gapps atın hocam sizin için daha rahat olur.
Sorunu çözdüm yeni açılan hesaplarda oluyor bu sıkıntı.Eski Bi hesabımla giriş yapınca düzeldi aurora store.Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı