AutoCAD 2010 nasıl indirilir?

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bende öğrenci için 1 senelik ücretsiz olan AutoCAD 2022 sürümü var şu an fakat okulda AutoCAD 2010 ve 2014 kullanılıyor. Bendeki sürümde yaptığım işlemleri okulda açamayacagım için AutoCAD 2010 indirme linki arıyorum. AutoCAD 2010 veya 2014'ü nereden indirebilirim acaba yardımcı olabilir misiniz?

Bulamazsınız, bence 2022 kullanın.
Zaten onu kullanıyorum fakat dedigim gibi okuldaki bilgisayarların hepsinde 2010 ve 2014 var ve burda yapacagım ödevi falan okulda açmam mümkün degil. AutoDESK desteğini kestiği için kendi sitesinde de yok maalesef.
Yani 2022'den yaptıgım bir işlemi gidip alt sürümde açmam mümkün degil.

Zaten onu kullanıyorum fakat dedigim gibi okuldaki bilgisayarların hepsinde 2010 ve 2014 var ve burda yapacagım ödevi falan okulda açmam mümkün degil. AutoDESK desteğini kestiği için kendi sitesinde de yok maalesef.
Siteler var ama çok güvensiz. Kaliteli bir anti-virüs kur sonra da dene tek tek.

Siteler var ama çok güvensiz. Kaliteli bir anti-virüs kur sonra da dene tek tek.
Antivirüse gelene kadar orijinal olmayan yazılımı paketten çıkartırken güvenlik duvarını bile kapatmak gerekiyor.
Bir mahsuru yoksa hangi üniversite olduğunu sorabilir miyim?

Antivirüse gelene kadar orijinal olmayan yazılımı paketten çıkartırken güvenlik duvarını bile kapatmak gerekiyor.

Bir mahsuru yoksa hangi üniversite olduğunu sorabilir miyim?
Erciyes
Kaspersky var zaten ama yukarıda da denildigi gibi çıkartana kadar tüm hepsini kapatmak gerekiyor.

Tahmin ettim çünkü bende aynı üniversitedeyim :) Üst sınıflarda bölüm boyunca kullanacağınız programların korsanlarının bulunduğu bir yandex bağlantısı olacak. Bende vardı ancak kabettim. İlişiğiniz varsa bulmaya çalışın.
Maalesef ilişigim yok öyle üst sınıflarla. Sizin bulabilme şansınız var mı acaba öyle bir iyilik istesem sizden bulabilme şansınız olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı