Autocad 2014 Windows 10'da açılmıyor

TİAREMEN

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Veteriner Hekim
Windows 8.1'de hiç bir sorun yokken windows 10 yükselttikten sonra açılmadı. Silip tekrar kurduktan sonra yine açılmadı. Hiç bir hata vermeden kapanıyor.

Hata olarak ne hatasını veriyor. Bende 2013 sürümü açılmadı. Yükseltme yaptım daha sonra sıfırladım sistem düzelsin diye ama yine aynı hatayı vermeye devam ediyor. 2014 de kurmaya çalıştım o da açılmıyor.
Ancak kardeşim yükseltme yaptı aynı özelliklerde bilgisayarlar onda sorunsuz çalışıyor. Autocad 2013 sürümünde problem oluşmadı.

ARKADAŞLAR WİNDOWS 10 UN GÜNCELLEMESİNİ DURDURUN. UPDATE ETTİYSENİZ VAY HALİNİZE AÇILMIYOR GERÇEKTEN. PC NİZİ İLK KURULUM HALİNE RECOVER EDİN VE UPDATE İ KAPATIN YOKSA LİSANS PROBLEMİ YAŞATIYOR VE AÇMIYOR AUTOCAD . UPDATE KAPATMA KONUSUNU FORUMLARDAN BULABİLİRSİNİZ ( PENCERE + R TUŞUNA BASIN ÇIKAN PENCEREYE service.msc YAZIN ÇIKAN PENCEREDE WİNDOWS UPDATE İ BULUN SAĞ TIKLAYIN DURDURUN BİR DAHA SAĞ TIKLAYIN ÖZELLİKLER KISMINDAN DURDUR SEÇENEĞİNİ SEÇİN BU DURUMU ARA ARA KONTROL EDİN Kİ KENDİ KENDİNE AÇILIRSA YİNE SORUN YAŞAMAYIN ) . 3-4 DEFA UPDATE İ KAPATAMADIĞIM İÇİN PC Yİ İLK HALİNE RECOVER ETMEK ZORUNDA KALDIM. BİRAZ ÖNCE UPDATE KENDİ DEVREYE GİRMİŞ YİNE AÇILMADI AUTOCAD İM. UPDATE İ DURDURDUM. YİNE DEVAM. :) KOMİK AMA GERÇEEEEK:):):):)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı