Win 10'da autoCAD solidworks çalışıyor mu?

sampe

Hectopat
Daha fazla  
Win 10'u rezerve ile kurduktan sonra autoCAD solidworks gibi programların 2015, 2014, 2013 gibi sürümlerini yüklesek çalışır mı acaba, bilgisi olan var mı? Yoksa programların 2016'ları mı beklicez eğer win 10'a geçersek.. Veya win10'da iken değil de win7'de iken kurulu olan win10a geçtigimizde çalışır mı? 2 farklı soruya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Önemli bir durum benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizim ofiste bazı pclerde AutoCAD 2016 ne yaparsak yapalım çalışmadı. Aynı şekilde bazı pcler Office 2013'ü çalıştırmadılar.
Öyle eski pc'lerde değil.
Sistemleri geri Windows 8.1'e almak zorunda kaldık.
Aklınızın bir köşesinde dursun.
Yoğun bir çalışma programınız varsa geçiş yapmadan önce 2 kere düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı yok program I kurduktan sonra solid açılır solid part açılır tabi karşınıza solid çalışmasampe, post: 1464857, member: 76380"]Win 10'u rezerve ile kurduktan sonra autoCAD solidworks gibi programların 2015, 2014, 2013 gibi sürümlerini yüklesek çalışır mı acaba, bilgisi olan var mı? Yoksa programların 2016'ları mı beklicez eğer win 10'a geçersek.. Veya win10'da iken değil de win7'de iken kurulu olan win10a geçtigimizde çalışır mı? 2 farklı soruya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Önemli bir durum benim için.[/QUOTE]
Sıkınt
pe, post: 1464857, member: 76380"]Win 10'u rezerve ile kurduktan sonra autoCAD solidworks gibi programların 2015, 2014, 2013 gibi sürümlerini yüklesek çalışır mı acaba, bilgisi olan var mı? Yoksa programların 2016'ları mı beklicez eğer win 10'a geçersek.. Veya win10'da iken değil de win7'de iken kurulu olan win10a geçtigimizde çalışır mı? 2 farklı soruya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Önemli bir durum benim için.[/QUOTE]
Arkadaş lar
Win 10'u rezerve ile kurduktan sonra autoCAD solidworks gibi programların 2015, 2014, 2013 gibi sürümlerini yüklesek çalışır mı acaba, bilgisi olan var mı? Yoksa programların 2016'ları mı beklicez eğer win 10'a geçersek.. Veya win10'da iken değil de win7'de iken kurulu olan win10a geçtigimizde çalışır mı? 2 farklı soruya da bilgisi olan arkadaşlardan cevap bekliyorum. Önemli bir durum benim için.
Win 10 da solid kuruluyor fakat part1 açılırken ekran donuyor solid calışmayı durdurdu yszıyor panik yok programı kapatın solid 2016 ikonuna sağ tıklayin uyumluk sorunu gidermeye tıhlayın ve sınayın çalışacaktır sonra win için bunu kaydedin gibi bir soru soracak kaydedin ve hep aynı sekilde acılir.ben bunu yapmak icin 1 format 4 yukleme yaptim size bedava hayırli olsun vatana hayirlu insan Allah a iyi kul olun dileğiyle..

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı