AutoCAD 2021 öğrenci lisans sorunu

Churchillx

Kilopat
Herkese merhabalar. AutoCAD programının öğrenci sürümünü kullanmak için hesap açtım. Transkriptimi gönderip onay mailini de aldım. Fakat programa girdiğimde bana 30 günlük deneme sürümünü sunuyorlar. Nerede yanlış yapıyor olabilirim acaba? Teşekkürler.
Aşağıda autodesk sitesindeki hesabımda görünen erişim bilgim ve programda karşıma çıkan ekran görünmekte.

Adsız.png

Adsız1.png

Autodesk'in sitesindeki education bölümünden mi indirdiniz? Yoksa free trial seçeneği ile mi?

Buradan indirip kurmanız gerekiyor eğer buradan kurmadıysanız. Öğrenci hesabınızla giriş yapılmış olmalı.

Buradan indirip kurmanız gerekiyor eğer buradan kurmadıysanız. Öğrenci hesabınızla giriş yapılmış olmalı.
Hem burdan indirip kurdum hem de programda öğrenci hesabımla oturum açtım. Autodesk hesabımda ürün ve hizmetler bölümünde lisansım görünmüyor. Trials görünüyor.
Hem burdan indirip kurdum hem de programda öğrenci hesabımla oturum açtım. Autodesk hesabımda ürün ve hizmetler bölümünde lisansım görünmüyor. Trials görünüyor.

Programda durum şu şekilde:

lisans.png

lisans2.png

Programda license manager bölümüne bakar mısınız?

Activate seçeneği ile etkinleştirmeyi denediniz mi? Hesabınızı tanımazsa e-posta ile gelen anahtarı girmeniz gerekebilir.

Activate seçeneği ile etkinleştirmeyi denediniz mi? Hesabınızı tanımazsa e-posta ile gelen anahtarı girmeniz gerekebilir.
E-posta ile anahtar gelmedi. Sadece, belirtilen tarihe kadar giriş yapabilirsiniz mesajı geldi. Evet denedim. Ama bir kaç gün önce yukarda da attığım Auto Sign-in Module Error Report yerine hesapla tekrar giriş yaptırıyordu. Tabi yine aynı sonuç.
E-posta ile anahtar gelmedi. Sadece, belirtilen tarihe kadar giriş yapabilirsiniz mesajı geldi. Evet denedim. Ama bir kaç gün önce yukarda da attığım Auto Sign-in Module Error Report yerine hesapla tekrar giriş yaptırıyordu. Tabi yine aynı sonuç.

Evet bugün itibariyle program üzerinden hesaptan çıkış da yapamıyorum bununla karşılaşıyorum offf.

Dosya Ekleri

• hata.png
    hata.png
    13,1 KB · Görüntüleme: 136
1605292382516.png

1605292389051.png

İlk resimdeki gibi bir e-posta gelmiş olmalı. İkinci resimdeki gibi hesabınızda lisansa sahip olduğunuz ürünler sürümleri ile birlikte görünmeli. Eğer görünmüyorsa lisansa sahip değilsiniz.

Geri
Yukarı