AutoCAD 2021 öğrenci lisans sorunu

Eki Görüntüle 736720

Eki Görüntüle 736721

İlk resimdeki gibi bir e-posta gelmiş olmalı. İkinci resimdeki gibi hesabınızda lisansa sahip olduğunuz ürünler sürümleri ile birlikte görünmeli. Eğer görünmüyorsa lisansa sahip değilsiniz.

Gelen mail:

gmail.png

AutoDesk:

autodesk.png

Ve burada student görünüyorum. Çıldırmak üzereyim..

student.png

Ürün al seçeneğini seçmenize rağmen lisans gelmedi mi?

Yönlendirdiği indirme sayfasından indirdiğinize emin misiniz? Eğer oradan indirdiyseniz ve olmadıysa destek sayfasına göz atın.

Programı kaldırıp ürün al seçeneğinin yönlendirdiği sayfadan yeniden indirerek programı tekrar kurmanız işe yarayabilir bence.

Yönlendirdiği indirme sayfasından indirdiğinize emin misiniz? Eğer oradan indirdiyseniz ve olmadıysa destek sayfasına göz atın.

Programı kaldırıp ürün al seçeneğinin yönlendirdiği sayfadan yeniden indirerek programı tekrar kurmanız işe yarayabilir bence.
Oradan indirmiştim. Acaba e-posta adresim doğrulanmamış olabilir mi ? Başvurumdan sonra doğrulama için e-posta gelmiş. Postayı açmışım ama şuan tekrardan doğrula dediğimde doğrulama başarısız diyor. Eskiden doğrulama yaptığım için mi yoksa bir problem mi var ? Doğrulama yapmadan autodesk hesabına erişmiş olabilir miyim ?
Çok şükür sorunum çözüldü. Autodesk support'a 2 tane mail gönderdim onlarla alakası var mı bilmiyorum ama sonrasında şu şekilde bir mail geldi.

kabul.png

Daha sonra programda ve autodesk hesabımda lisans göründü.

kabul2.png
kabul3.png

Doğrulama e-postasının kullanım süresi olabilir belki. Doğrulama yapmadan erişimenin mümkün olduğunu sanmıyorum.

Şu anda hesabınızda herhangi bir lisans görünmüyor. Öğrenci hesabı açmış olmanız lisansa da sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Ürün al seçeneğinden yüklemek istediğiniz ürünü seçerek lisans almanız lazım.

Ürün al seçeneğinin yönlendirdiği sayfadan yeniden indirerek programı yeniden kurun.

Doğrulama e-postasının kullanım süresi olabilir belki. Doğrulama yapmadan erişimenin mümkün olduğunu sanmıyorum.

Şu anda hesabınızda herhangi bir lisans görünmüyor. Öğrenci hesabı açmış olmanız lisansa da sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Ürün al seçeneğinden yüklemek istediğiniz ürünü seçerek lisans almanız lazım.

Ürün al seçeneğinin yönlendirdiği sayfadan yeniden indirerek programı yeniden kurun.

Aynı anda yazmışız sanırım :) sorunum çözülmüştür
Konu kilitlenebilir.

Geri
Yukarı