AutoCAD gibi programlar için 6000 TL laptop önerisi

rechtssprechung

Hectopat
Merhabalar, 2 yıllık iç tasarım bölümü için bilgisayar arıyor bir tanıdığım. Yaklaşık bütçeleri 6000 lira civarında. Bu civarda, AutoCAD gibi programlar için bir laptop bulunabilir mi? Hangi kriterlere dikkat edilmeli? Şimdiden teşekkürler.

Pil ömrü, taşınabilirlik ve performans göz önünde bulundurulmalı bence. Bütçenin biraz üzerinde ama bu gibi işler için Huawei Matebook tavsiye ediliyor.
AutoCAD için APU bir laptop iş görecek mi sizce? Ben de Matebook'lara baktım. Bir de Thinkpad modeli beğendim bir adet fakat işlemcinin dahili grafik birimi yeterli olur mu bilmiyorum.

@Samotne Ciasteczka

Merhabalar, 2 yıllık iç tasarım bölümü için bilgisayar arıyor bir tanıdığım. Yaklaşık bütçeleri 6000 lira civarında. Bu civarda, AutoCAD gibi programlar için bir laptop bulunabilir mi? Hangi kriterlere dikkat edilmeli? Şimdiden teşekkürler.
Merhaba, mimarlık okuyorum bende.
Ekran kartı ve RAM miktarına dikkat edilmeli.
Abra A5 V16.4 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bütçenin hafif yükseltilip bu cihazın alınmasını öneriyorum.
Bu şartlar altında bu bütçe ile kaliteli bir bilgisayar alamazsınız. Aldığınız bile uzun vadeli olmayacak en geç 1 sene içerisinde sorun çıkaracaktır.
@Samotne Ciasteczka
Lenovo ThinkBook 15 20RW002FTX Notebook
Asus ExpertBook P2451FA-BV0204-TR Notebook (epey.com)
Bunlar alınmaz.

AutoCAD için APU bir laptop iş görecek mi sizce? Ben de Matebook'lara baktım. Bir de Thinkpad modeli beğendim bir adet fakat işlemcinin dahili grafik birimi yeterli olur mu bilmiyorum.
O kadar detaylı bilmiyorum. Pil ömrü ve taşınabilirlik açısından düşününce bu gibi işlerle ilgilenen insanların çok tercih ettiğine şahit oldum.

Merhaba, mimarlık okuyorum bende.
Ekran kartı ve RAM miktarına dikkat edilmeli.
Abra A5 V16.4 15.6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook Bütçenin hafif yükseltilip bu cihazın alınmasını öneriyorum.
Bu şartlar altında bu bütçe ile kaliteli bir bilgisayar alamazsınız. Aldığınız bile uzun vadeli olmayacak en geç 1 sene içerisinde sorun çıkaracaktır.

Lenovo ThinkBook 15 20RW002FTX Notebook
Asus ExpertBook P2451FA-BV0204-TR Notebook (epey.com)
Bunlar alınmaz.
Hocam, attığınız ürün satışa kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı