Autoclicker sitesinden pop-up reklamlar ile para kazanma

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bilirsiniz autoclicker diye bir program var PC'ler için. Ve birçok web site mevcut internette. Mesela ben de bir site açsam (ki alan adı vs. için bir miktar para ödemem gerektiğini biliyorum) ve içine kendi autoclicker'ımı eklesem, benim sitem de o kadar ziyaretçi alır mı? En iyi clicker sitesi yaklaşık 50k ziyaretçi alıyor.(OP autoclicker) En kötü site ise 2K. Ve ben bu siteme pop-up reklam koysam (ort. 1$ cpm diye duydum)
Para kazanır mıyım? Benim sitem 2k görüntülense aylık yaklaşık 1000 TL ediyor ve bence 2k görüntülemeye göre iyi bir para.
Sizin de görüşlerinizi almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıradan bir autoclicker programı ile güzel para kazanabileceğinizi sanmıyorum hocam, insanlar popüler olanı tercih ederler.

Bence iyi bir reklam yaparsanız veya YouTube'dan oyun kanalı tarzı birilerine tanıtırırsanız tutar gibi ama sonuçta autoclicker en fazla ne kadar ziyaretçi alır muamma.

Bence iyi bir reklam yaparsanız veya YouTube'dan oyun kanalı tarzı birilerine tanıtırırsanız tutar gibi ama sonuçta autoclicker en fazla ne kadar ziyaretçi alır muamma.
Bence daha çok zarar eder hocam.

Uygulamanızın tanıtımını yapmadan ve güvenilirlik sağlamadan para kazanmanızın imkanı olmadığını düşünüyorum. Ki bunları yapsanız bile insanlar bilindik uygulamalara yönelecektir. Benim fikrimce ve kısaca, zaman ve para kaybı olur.

Benim sitemden indirmezler deme indirecekler kardeşim.

Dosya Ekleri

• a.jpeg
    a.jpeg
    14,5 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı