Autohotkey güvenilir mi?

Vt sonucuna bakılırsa dosya temiz. Programı kendi sitesinden indirmişseniz güvenilir.

Sonuçta Malwarebytes bulunca bir garipsedim neyse o zaman yüklüyorun uygulamayı sağ olun hocam.

Dosya temiz falan değil.

Outlook hesabınızı kopyalıyor.
Ayrıca bellek taşması saldırısı kullanıyor.

Daha önce kullandığım bir program. Herhangi zararını görmedim. Bayağı eski bir program 2003 yılında ortaya çıkmış, öyle bir şey olsa bu güne kadar duyulurdu diye düşünüyorum.

1679759573810.png

1679759595831.png

VirusTotal'e göre yazdım ben zaten. Temiz olabilir. Ancak VirusTotal raporu öyle demiyor. O yüzden kesin kanıya varmak mantıklı değil gibi.

Eki Görüntüle 1714458

Eki Görüntüle 1714459

VirusTotal'e göre yazdım ben zaten. Temiz olabilir. Ancak VirusTotal raporu öyle demiyor. O yüzden kesin kanıya varmak mantıklı değil gibi.

Hocam ben indirip kurmuştum ama yani kendi sitesinden indirdiğimden kesinlikle eminim iki versiyonu vardı 2.0 virüs dediğiniz yükleyip kurduktan sonra sildim o versiyonu sonra v1.1 versiyonunu indirdim onda da virüs gösterdi 2 tane antivirüs programı ama büyük ihtimalle false positive. Bir de hocam şimdi yani benim bir şey yapmama gerek var mı bilgisayara format atmak veya bir antivirüs kurup taratmam gerekir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı