Rehber Avantajlarına göre 18 yaş altına hesap açan bankalar

Trcitor

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle önemli bir hatırlatma yapalım. Papara ve Tosla bir banka kartı değildir. EFT alırken sorun yaşama ihtimaliniz daha yüksek. Neyse bunu herkesin bildiğini varsayıorum ve konuya geçiyorum.​

Yapı Kredi TL Card

1678970869768.jpeg

• Normal bir banka kartının yapabildiği tüm özellikleri yapabilirsiniz herhangi bir kısıtlama yoktur. ancak hesap açarken hem anneniz hem babanızın imzası gerekmektedir.
Garanti BBVA Paracard Bonus.

1678970902219.jpeg

• Yapı Kredi TL Card gibi, herhangi bir kısıtlaması yoktur. Tek farkı iki veliniz ile gitmek zorunda değilsiniz. Sadece anneniz ya da babanızın imzası yeterlidir.
İş Bankası İlk İmza

1678971127895.jpeg

• ATM'si en yaygın bankalardan birisidir. Ancak EFT yapamazsınız. Havale ise sadece tanımlı hesaba yapabilirsiniz. Onun dışında normal bir banka kartından farkı yok.
Liste zamanla güncellenecek, şu anda en popülerlerini koydum. Başka bir rehberde görüşmek üzere hoşça kalın! :)

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle önemli bir hatırlatma yapalım. Papara ve Tosla bir banka kartı değildir. EFT alırken sorun yaşama ihtimaliniz daha yüksek. Neyse bunu herkesin bildiğini varsayıorum ve konuya geçiyorum.​

Yapı Kredi TL Card

Eki Görüntüle 1703511

• normal bir banka kartının yapabildiği tüm özellikleri yapabilirsiniz herhangi bir kısıtlama yoktur. ancak hesap açarken hem anneniz hem babanızın imzası gerekmektedir.
Garanti BBVA Paracard bonus.

Eki Görüntüle 1703512

• Yapı Kredi TL Card gibi, herhangi bir kısıtlaması yoktur. Tek farkı iki veliniz ile gitmek zorunda değilsiniz. Sadece anneniz ya da babanızın imzası yeterlidir.
İş Bankası İlk İmza

Eki Görüntüle 1703516

• ATM'si en yaygın bankalardan birisidir. Ancak EFT yapamazsınız. Havale ise sadece tanımlı hesaba yapabilirsiniz. Onun dışında normal bir banka kartından farkı yok.
liste zamanla güncellenecek, şu anda en popülerlerini koydum. Başka bir rehberde görüşmek üzere hoşça kalın! :)

Hocam elinize sağlık duyduğum kadarıyla çok üzülmüşsünüz :)

Öncelikle önemli bir hatırlatma yapalım. Papara ve Tosla bir banka kartı değildir. EFT alırken sorun yaşama ihtimaliniz daha yüksek. Neyse bunu herkesin bildiğini varsayıorum ve konuya geçiyorum.​

Yapı Kredi TL Card

Eki Görüntüle 1703511

• Normal bir banka kartının yapabildiği tüm özellikleri yapabilirsiniz herhangi bir kısıtlama yoktur. ancak hesap açarken hem anneniz hem babanızın imzası gerekmektedir.

Eki Görüntüle 1703512

İş Bankası İlk İmza

Eki Görüntüle 1703516

Liste zamanla güncellenecek, şu anda en popülerlerini koydum. Başka bir rehberde görüşmek üzere hoşça kalın! :)
Ziraat Bankası tamamen rezillik, mobil uygulama üzerinden bakiyene bakmak dışında hiçbir şey yapılmıyor. Para gönderme, kartı e-ticaret alışverişine açma hiçbiri yok sadece bakiyeye bakmak.
Akbank'ta herhangi bir kısıtlama ya da az kampanya verme gibi soruna rastlamadım. Babamın uygulaması ile bire bir. Sadece müşteri hizmetlerini arayarak hiçbir şey yapamıyorsunuz. Yani mobilden halledemiyorsanız şubeye gitmeniz şart. Şubeye 2 defa gitmek zorunda kaldık. İlk gidişinde babam yalnızdı ve sadece maaş müşterilerine açılıyor dediler. İkinci gidişte ben de gittim ve freelance ödeme alacağım diyerek zorla açtırdık. Hesap açtırırken sadece babam vardı ama binbir tane evrak imzaladı, bakarken ben yoruldum. Eğer 18 yaşınıza az varsa Nays,Tosla gibi platformlarla sıkın dişinizi derim. 18'e girince mobilden sözleşme bile imzalamadan 5 dakikada müşteri olursunuz.

Yapı Kredi TL Card

Eki Görüntüle 1703511

Eki Görüntüle 1703512

İş Bankası İlk İmza

Eki Görüntüle 1703516

Yapı Kredi için sadece babamla gittim ve açtırdım hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı