Avantajlarına göre ön ödemeli kart önerisi

Geliştirici

Decipat
Makaleler
1
Herkese merhaba! Kendime bir seferlik alabileceğim ve kredi kartı çıkartana kadar kullanabileceğim bir ön ödemeli kart önermenizi istiyorum. Papara Lite, Tosla ve Paycell var. Papara hesabımı bir türlü onaylayamadığım için Black Card sipariş edemiyorum. Cevaplarınız için teşekkürler. İyi sosyaller!

Pep adlı bir kart varmış sanırım. Ama siz kendinizce yeterli buluyorsanız saygı duyarım.

Ben bankalar haricinde Papara'yı kullanıyorum. Hatta şu an sadece Papara'yı kullanıyorum diyebilirim. Gayet yeterli geliyor. Zaten çoğu ön ödemeli kart şirketinden iyi bir altyapısı var.

Pep yurt dışı işlemleri dışında pek bir ayrıcalık sunmuyordu ve uygulaması pek iyi değildi en son.

Siz ne istiyorsunuz ki?

Ben bankalar haricinde Papara'yı kullanıyorum. Hatta şu an sadece Papara'yı kullanıyorum diyebilirim. Gayet yeterli geliyor. Zaten çoğu ön ödemeli kart şirketinden iyi bir altyapısı var.

Pep yurt dışı işlemleri dışında pek bir ayrıcalık sunmuyordu ve uygulaması pek iyi değildi en son.

Siz ne istiyorsunuz ki?

Açıkçası Papara Lite biraz can sıkmaya başladı. Para vs çekemiyorum. Papara Black Card içinde hesabımı onaylayamıyorum. Kimlik tutuyorum bilgileri alıyor fakat hata oluştu desteğe başvurunuz şeklinde bir hata çıkıyor. Başvuruyorum, e-Devlet üzerinden ikametgah belgesi istiyorlar. Bayağı uzun iş.

Ben hepsini kullandım ve Papara'nın sadece eczane harcaması güzel ama başka güzelliği yok, fakat 2 aydır tanıstıgım işbanlası ürünü Nays'ı kesinlikle tavsiye ederim. Kart yok sanal kart, 5 dak bir yenilendiğinden güvenlik üst seviye. Ne mi kazanacağım dersen markette yüzde 10, fatura ödemedeki en avantajlı yüzde 5 beğenmediğim tarafı 1000TL'lık fatura yani 50 TL maximum kazanabiliyorsun. Tavsiyeyle 20'den 200e kadar para kazanabiliyorsun. Müşteri hizmetleri enfes. Su an daha iyisi yok. Kesınlıkle tavsiye ederim.

Geri
Yukarı