Avantajlı kredi kartı tavsiyesi

beruxen

Kilopat
Daha fazla  
Netflix, Steam, Amazon Prime gibi genellikle internet üzerindeki alışverişlerde avantaj sağlayacak avantajlı kredi kartı önerir misiniz?

Netflix, Steam, Amazon Prime gibi genellikle internet üzerindeki alışverişlerde avantaj sağlayacak avantajlı kredi kartı önerir misiniz?

Ben Garanti Bonus kullanıyorum en basitinden LC Waikiki de peşin fiyatı taksit yapılıyor.
Çoğu iş yerinde peşin fiyatı Taksit'i var.

Ben Garanti Bonus kullanıyorum en basitinden LC Waikiki de peşin fiyatı taksit yapılıyor.
Çoğu iş yerinde peşin fiyatı Taksit'i var.
LC Waikiki'de peşin fiyatına Garanti Bonus'a taksit yapılmadığını biliyorum. Siz ne zamandır beri taksit yaparak kullanıyorsunuz?

Şu an Akbank ve Ziraat Bankası hesaplarım var ama bildiğim kadarıyla bir kampanyaları yok. Enpara'da da kampanya yoksa farklı kredi kartı için geçmemin bir manası yok.

Eskiden arkadaşın istediği platformlarda kampanyalar yapıyordu. Şu an o platformlar için mevcut bir kampanyası yok.
1000 TL ekstre ve 2 fatura talimatı şartı ile de verdiğini diğer yerlerden geri almış oluyordu. 25-50 TL iade yapacak diye markette başka kartın en az 150 TL kazandıracağı kampanyayı kullanamıyorsunuz.

Steam için en iyi kart Maximum. Her ay %20, toplamda 100 TL MaxiPuan veriyor. Amazon için Yapı Kredi Worldcard tercih edilebilir.

Geri
Yukarı