Avast alınır mı?

xlgamer

Hectopat
Bilgisayarımda virüs olabileceğini düşündüm ve Windows Defender yerine Avast'ı indirdim kurdum. Bana hediye gibi bir şey verdi, 2 ay boyunca Internet Security, bende denemek istiyorum diyip kabul ettim. (2 aydan sonra 1 yıllık 40 TL gibi bir şeydi.) Şimdi ben deneme sürümünü beğenmezsem iptal edebiliyor muyum? Veya beğendim diyelim 2 ay sonra 40 TL dedikleri fiyat aynı mı kalacak internetten baktım normalde 80 TL bu linkte ise:

https://www.g2a.com/tr-tr/avast-int...W4CwanNKdIlQjYi87DcaAjpkEALw_wcB&gclsrc=aw.ds 24 TL:rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Neyi onayladığını bilemeyiz. 2 ay deneme kullanıp sonrasında MBAM ile sistemi taratın sorun yok ise kullanmaya devam edebilirsiniz.
Ancak tavsiye ettiğim bir AV değildir.
Neyi onayladığını bilemeyiz. 2 ay deneme kullanıp sonrasında MBAM ile sistemi taratın sorun yok ise kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çözüm
Zaten ininal ile almıştım aboneliği iptal ettim. 2-3 lirama da karışmazlar heralde Avira'ya geçtim şu an :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı