Avast alınır mı?

xlgamer

Hectopat
Bilgisayarımda virüs olabileceğini düşündüm ve Windows Defender yerine Avast'ı indirdim kurdum. Bana hediye gibi bir şey verdi, 2 ay boyunca Internet Security, bende denemek istiyorum diyip kabul ettim. (2 aydan sonra 1 yıllık 40 TL gibi bir şeydi.) Şimdi ben deneme sürümünü beğenmezsem iptal edebiliyor muyum? Veya beğendim diyelim 2 ay sonra 40 TL dedikleri fiyat aynı mı kalacak internetten baktım normalde 80 TL bu linkte ise:

https://www.g2a.com/tr-tr/avast-int...W4CwanNKdIlQjYi87DcaAjpkEALw_wcB&gclsrc=aw.ds 24 TL:rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Neyi onayladığını bilemeyiz. 2 ay deneme kullanıp sonrasında MBAM ile sistemi taratın sorun yok ise kullanmaya devam edebilirsiniz.
Ancak tavsiye ettiğim bir AV değildir.
Neyi onayladığını bilemeyiz. 2 ay deneme kullanıp sonrasında MBAM ile sistemi taratın sorun yok ise kullanmaya devam edebilirsiniz.

Çözüm
Zaten ininal ile almıştım aboneliği iptal ettim. 2-3 lirama da karışmazlar heralde Avira'ya geçtim şu an :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı